Skip to Content

 

Вибирайте найзручніший для вас спосіб безконтактної оплати

 

 

Як працює безконтакт?

NFC (Near Field Communication) ― технологія обміну даними на відстані до 3-4 см. Це можливо завдяки NFC-чипам у смартфонах і смарт-годинниках. Ці чипи можуть передавати зашифровані дані банківської картки покупця іншому чипу, який встановлений, наприклад, у платіжному терміналі в магазині або на турнікеті в метро. Технологія не потребує доступу в Інтернет. У фізичній безконтактній картці є чип та спеціальна антена по контуру картки. А для оплати смартфоном картка має «потрапити в телефон».

 

 

Як перетворити ваш смартфон на платіжний інструмент?

 

Безконтактна оплата з Mastercard

 

 

Зручно і швидко

  • платити безконтактно можна не тільки фізичною карткою, але й смартфоном, годинником чи навіть фітнес-браслетом.
  • Не треба шукати гаманець, адже смартфон та інші гаджети у вас завжди під рукою або на руці. Безконтактна оплата проходить миттєво — до 10 разів швидше, ніж інші види розрахунків.

 

Завжди безпечно

  • Безконтактну картку чи гаджет не треба передавати в руки стороннім особам. Ви повністю контролюєте процес оплати, тому шахраї не можуть отримати ваші дані.
  • Гроші за одну покупку не можуть списатися двічі. Термінал опрацьовує один платіж за раз і подає звуковий сигнал.
  • Під час кожної оплати інформація про платіж захищена унікальним динамічним кодом, який неможливо використати вдруге для проведення транзакції.
  • Кожна оплата смартфоном чи іншим гаджетом додатково захищена, тому що вона оцифрована. Дані фізичної картки не зберігаються у смартфоні чи іншому гаджеті.
 

Виберіть свій цифровий гаманець для безконтактних оплат з Mastercard