Skip to Content

 

Mastercard дбає про зручність та безпеку своїх клієнтів, тому запускає новий сервіс для держателів преміальних карток - ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», в терміналах D та B.

Сервіс доступний для держателів преміальних карток, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом.

 

 

* Тест триває не більше 15 хвилин. Мова дослідження – англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції «Дій вдома» та чекайте сповіщення про скасування режиму.

Деталі дізнавайтеся у представника Вашого Банку, на сайті mastercard.ua, у чат-бота @MasteracrdUkraine Facebook або у співробітника сервісу Fast Line за номером: +38 050 415 09 09 (цілодобово)

Питання та відповіді

 

Сервіс доступний для держателів преміальних карток Mastercard®, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом. Банк-емітент за власним бажанням вибирає типи карток для підключення.

Для преміальних карток Mastercard®  доступ до послуг ПЛР-тестування на COVID-19 здійснюється за таких умов:

 • Необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн;
 • Необхідно мати підтвердження вильоту чи прильоту. Пройти тест може тільки власник картки, що вилітає або прилетів.
 • ввести правильний PIN-код;
 • здійснення транзакцій на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30+5 днів (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом) за карткою. Отже, щоби безперешкодно користуватися сервісом, уже за місяць потрібно починати здійснювати покупки з карткою. 
 • Для того, щоби перевірити доступність сервісу, Ви можете скористатись ботом у Facebook. Перейдіть на сторінку Mastercard у Facebook, натисніть на кнопку «Надіслати повідомлення», щоби відкрити бота. Або знайдіть Mastercard-бот у додатку Messenger. Якщо за картою доступний сервіс «Mastercard Консьєрж», доступність сервісів по картці можна перевірити, звернувшись до них із запитом.

  Так, є перелік транзакцій, зокрема:

  • Транзакції, які не враховуються за період 30+5 днів: останні 5 робочих днів, а також вихідні до вильоту.
  • Виняткові транзакції, які взагалі не враховуються:
   • зняття готівки за карткою в банкоматі або в касі банку;
   • переказ залишку коштів;
   • покупки за допомогою чеків;
   • страхові премії;
   • відсотки;
   • будь-які комісії та збори;
   • дорожні чеки;
   • азартні ігри будь-якого виду (зокрема платежі за можливість виграти приз);
   • будь-які покупки в готівковій формі.
  • Транзакції, які враховуються та зменшують загальну суму: покупки, які згодом повертаються або компенсуються.

  Останні 5 днів разом із вихідними не враховуються, тому що в розрахунок беруться лише ті операції, які пройшли по картковому рахунку, а не авторизації за карткою. Оскільки опрацювання авторизаційних запитів і списання коштів по картковому рахунку зазвичай займає від 3 до 5 днів і не проходить у вихідні, останні 5 днів разом із вихідними не враховуються.

  Після випуску картки підключається Welcome-період, що доступний протягом 37 днів. Щоби скористатися сервісами ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль» в цей період, необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн і ввести правильний PIN-код.

  Так, сервіси Mastercard® в аеропортах Києва будуть доступними, якщо ця транзакція була здійснена не пізніше ніж за 5 днів, включаючи вихідні, до вильоту й не входить до виняткових транзакцій згідно з пунктом 4.

  Це означає, що сума транзакцій за карткою за попередні 30+5 днів (без врахування вихідних) була меншою за 6000 грн.

  Так, зможе, якщо картка випущена на ім'я дружини/чоловіка, банк-емітент підключив цю картку до сервісу та за цією карткою було здійснено транзакції на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30+5 днів (без врахування вихідних).

  Послуга безкоштовного ПЛР-тестування на COVID-19 доступна тільки власнику картки. Батьки можуть сплатити вартість ПЛР-тестування на COVID-19 за дитину на місці.

  Ні, сервіс доступний лише в аеропорту «Бориспіль». 

  Сервіс працює цілодобово.

  Результат буде готовий за 4-6 годин, згідно з інформацією на сайті лабораторії https://testcovid19.com.ua/. Ми рекомендуймо проходити тестування завчасно мінімум за 24 години до виліту.

  Треба звернутися за телефоном, що вказаний на сайті https://testcovid19.com.ua/, та дізнатися, коли буде готовий результат.

  Так, оригінал із мокрою печаткою на англійський мові можна отримати в пункті здачі аналізу, чи на 48 стойці в міжнародному терміналі D аеропорту «Бориспіль».