Skip to Content

 

Експрес-тест на виявлення антигена COVID-19 вже доступний у зоні вильоту аеропорту «Бориспіль».

 

 

Послуга для власників преміальних карток Mastercard®! Відтепер для відвідування деяких країн достатньо експрес-тесту на виявлення антигена COVID-19*, тобто не обов’язково здавати ПЛР-тест заздалегідь та чекати на результат. Результат тестування ви отримаєте всього за 20 хвилин, це дозволяє відвідати такі країни, як Греція, Туреччина, Болгарія, Хорватія**.

Умови доступу:
Держателі преміальних карток Mastercard® мають за останні 30+5 днів (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом) перед вильотом здійснити за карткою транзакції на суму понад 10000 гривень. 

Аби скористатися послугою в день вильоту, потрібно:

  • оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D у зоні реєстрації біля стійки № 48 Fast Line.

Важливо! Доступний лише один тест перед вильотом: або тест на антиген, або ПЛР-тест;

  • пред’явити картку Mastercard® та посадковий квиток співробітнику аеропорту і здати тест;
  • отримати результат за 20 хвилин.

Для зручності пасажирів, які подорожують, СSD-лабораторія проводить експрес-тест на виявлення антигена COVID-19 у міжнародному аеропорту «Бориспіль». Більше інформації за посиланням: https://testcovid19.com.ua/


* Сервіс доступний для держателів преміальних карток Mastercard®, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом. Банк-емітент за власним бажанням вибирає типи карток для підключення.

** Будь ласка, ретельно перевіряйте, чи є у списку доступних за наявності експрес-тесту обрана вами країна перебування. Тест триває не більше 15 хвилин. Мова дослідження – англійська.

Деталі дізнавайтеся у представника вашого банку, на сайті mastercard.ua, у чат-бота @MasterсardUkraine Facebook.