Skip to Content

 

Щоб скористатися послугами, держателям карток World Elite, World Black Edition та Platinum треба здійснити транзакції на суму від 6000 гривень за останні 30+5 днів до подорожі (не враховуються 5 робочих днів, а також вихідні перед вильотом). Якщо ваша картка випущена менше, ніж місяць тому, не турбуйтеся щодо суми транзакцій. Ви можете скористатися бізнес-залами без додаткових умов. Для держателів карток Corporate Mastercard додаткових умов немає.

 

Виняткові транзакції, які взагалі не враховуються:

 • зняття готівки за карткою в банкоматі або в касі банку;
 • переказ залишку коштів;
 • покупки за допомогою чеків;
 • страхові премії;
 • відсотки;
 • будь-які комісії та збори;
 • дорожні чеки;
 • азартні ігри будь-якого виду (у тому числі платежі за можливість виграти приз);
 • будь-які покупки в готівковій формі.

Транзакції, які враховуються та зменшують загальну суму:

 • покупки, які згодом повертаються або компенсуються.

 

Повний перелік сервісів у аеропортах України для держателів преміальних карток Mastercard

 

Питання та відповіді для клієнтів і банків

 

Для карток рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard і Corporate Mastercard доступні такі сервіси: Fast Line на виліт і бізнес-лаунж у залі міжнародних вильотів у терміналі D та F в аеропорту «Бориспіль» та Fast Line на виліт в аеропорту «Київ» (Жуляни). Банк-емітент картки за власним бажанням може підключити до картки інші сервіси: Fast Line на приліт, послуга прискореної здачі багажу й реєстрації на рейс у терміналі D та F в аеропорту «Бориспіль», бізнес-лаунж у залах внутрішніх вильотів у терміналі D в аеропорту «Бориспіль», а також Fast Line на приліт та бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Київ», бізнес-лаунж у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів» та бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків».

Для карток рівня World Elite Mastercard доступні такі сервіси в аеропорту «Бориспіль»: Fast Line на приліт і виліт, бізнес-лаунж у залах міжнародних вильотів, послуга прискореної здачі багажу й реєстрації на рейс в терміналі D та F, бізнес-лаунж у залах внутрішніх вильотів у терміналі D, а також в аеропорту «Київ» доступні бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів та Fast Line на приліт і виліт, в аеропорту «Львів» доступні бізнес-лаунж у зоні міжнародних та внутрішніх вильотів, в аеропорту «Харків» доступні бізнес-лаунж у зоні міжнародних вильотів.

Для карток рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard і World Elite Mastercard доступ до послуг Fast Line та прискореної реєстрації на рейс і здачі багажу та до бізнес-залів Mastercard здійснюється за таких умов:

 1. необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн;
 2. ввести правильний PIN-код (за винятком сервісу Fast Line на виліт);
 3. ім’я на картці й посадковому талоні повинні збігатися (за винятком сервісу Fast Line на приліт і виліт);
 4. здійснення транзакцій на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом) за карткою. Отже, щоб безперешкодно користуватися сервісом, уже за місяць потрібно починати здійснювати покупки з карткою.

Для карток рівня Corporate Mastercard, щоб скористатися послугою Fast Line і бізнес-залою Mastercard, необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн і ввести правильний PIN-код.

Для того, щоб перевірити доступність аеропортових сервісів, Ви можете скористатись ботом у Facebook. Перейдіть на сторінку Mastercard у Facebook, натисніть на кнопку «Надіслати повідомлення», щоб відкрити бота. Або знайдіть Mastercard-бот у додатку Messenger. Якщо за картою доступний сервіс «Mastercard Консьєрж», доступність сервісів по картці можна перевірити, звернувшись до них із запитом.

Так, є перелік транзакцій, зокрема:

 1. Транзакції, які не враховуються за період 30 + 5 днів:
  • останні 5 робочих днів, а також вихідні до вильоту.
 2. Виняткові транзакції, які взагалі не враховуються:
  • зняття готівки за карткою в банкоматі або в касі банку;
  • переказ залишку коштів;
  • покупки за допомогою чеків;
  • страхові премії;
  • відсотки;
  • будь-які комісії та збори;
  • дорожні чеки;
  • азартні ігри будь-якого виду (у тому числі платежі за можливість виграти приз);
  • будь-які покупки в готівковій формі.
 3. Транзакції, які враховуються та зменшують загальну суму:
  • покупки, які згодом повертаються або компенсуються.

Так, транзакції з послугою «готівка на касі» враховуються на загальну суму покупки та видачі готівки.

Останні 5 днів разом з вихідними не враховуються, тому що в розрахунок беруться лише ті операції, які пройшли по картковому рахунку, а не авторизації за карткою. Оскільки опрацювання авторизаційних запитів і списання коштів по картковому рахунку зазвичай займає від 3 до 5 днів і не проходить у вихідні, останні 5 днів разом з вихідними не враховуються.

Після випуску картки підключається Welcome-період доступний протягом 37 днів. Щоб скористатися сервісами Mastercard в аеропортах Києва в цей період, необхідно мати активну картку із залишком щонайменше 1 грн і ввести правильний PIN-код.

Так, сервіси Mastercard® в аеропортах Києва будуть доступними, якщо ця транзакція була здійснена не пізніше ніж за 5 днів, включаючи вихідні, до вильоту й не входить до виняткових транзакцій згідно з пунктом 4.

Це означає, що сума транзакцій за карткою за попередні 30 + 5 днів (без врахування вихідних) була меншою за 6000 грн.

Ні, бізнес-зала Mastercard не буде доступна за карткою. Транзакції, здійснені пізніше ніж за 5 днів, не включаючи вихідні, до вильоту, не враховуються.

Так, зможе, якщо картка випущена на ім'я дружини / чоловіка та за цією карткою було здійснено транзакції на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів (без врахування вихідних).

Сервіси Mastercard в аеропортах Києва будуть доступними з карткою, з якої були здійснені транзакції на загальну суму не менш як 6000 грн за останні 30 + 5 днів (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом). Валюта картки не має значення. Усі суми покупок конвертуються в гривню за курсом НБУ на дату транзакції.

Так, транзакції за кордоном враховуються. Зверніть увагу, що транзакції, здійснені згідно з пунктом 4, не враховуються. Конвертація відбувається за курсом НБУ на дату проведення транзакції.

Так, транзакції в Інтернеті враховуються. Зверніть увагу, що транзакції, здійснені згідно з пунктом 4, не враховуються.

Ні, транзакції зі зняття готівки й переказу коштів належать до виняткових транзакцій, здійснених згідно з пунктом 4.

Послуга Fast Line в аеропорту «Бориспіль» терміналі D і F доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 6 років, за умови, що дитина перебуватиме на руках під час проходу через турнікет Fast Line, для карток рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard і World Elite Mastercard.

Послуга прискореної реєстрації на рейс і здачі багажу в аеропорту «Бориспіль» терміналі D і F доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 6 років, для карток рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard і World Elite Mastercard.

Бізнес-зала в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Бориспіль» терміналі D і F доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 4 років, з картками рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard, і для батьків, які подорожують з дітьми віком до 16 років, з картками рівня World Elite Mastercard.

Бізнес-зала в зоні міжнародного аеропорту «Київ» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 4 років, з картками рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard і World Elite Mastercard.

Послуга Fast Line в аеропорту «Київ» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 6 років, за умови, що дитина перебуватиме на руках під час проходу через турнікет Fast Line, для карток рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard і World Elite Mastercard.

Бізнес-зала в зоні міжнародних і внутрішніх вильотів в аеропорту «Львів» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 5 років, з картками рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard.

Бізнес-зала в зоні міжнародних вильотів в аеропорту «Харків» доступна для батьків, які подорожують з дітьми віком до 5 років, з картками рівня Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard.

Так, є деякі обмеження:

 1. Пасажирам, які вилітають з аеропорту «Бориспіль» рейсами авіакомпаній МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ, AZERBAIJAN AIRLINES, GEORGIAN AIRLINES, ATLAS JET UKRAINE, AIRALANNA/FANAIR, YANAIR послуга надається за стійкою реєстрації під № 48.
 2. Пасажирам, які вилітають з аеропорту «Бориспіль» рейсами авіакомпаній LUFTHANSA, AUSTRIAN AIRLINES, CHEZH AIRLINES, SWISS, BRUSSELS AIRLINES, SKY UP, BRITISH AIRWAYS, KLM, AIR FRANCE, EL AL, TURKISH AIRLINES, IRAQI AIRWAYS, AIR BALTIC, ELLINAIR S.A, IBERIA послуга надається на стійках реєстрації відповідного авіаперевізника в супроводі агента ТОВ «Аерохендлінг» та, за можливості, поза загальною чергою.

Актуальний список авіакомпаній завжди можна переглянути на сайті http://aeh.aero/forms2. Якщо у цьому списку немає авіакомпанії, рейсом якої ви вилітайте, то послуга прискореної реєстрації на рейс і здачі багажу в аеропорту «Бориспіль» вам буде недоступна.