Skip to Content

 

Отримуйте знижку 15 % на суму від 100 євро одним чеком за оплату преміальними картками Mastercard у магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading

Як скористатися пропозицією:

У магазинах Heinemann Duty Free та Duty Free Trading платіть преміальними картками та отримайте знижку в розмірі 15 % на суму від 100 євро одним чеком.

Пропозиція діє для держателів преміальних карток Mastercard Black Edition, World Elite, емітованих будь-яким банком України та Молдови. Для участі в акції покупцю потрібно придбати товари за регулярною ціною на суму від 100 євро одним чеком.

Акція діє з 01.11.2021 р. по 31.03.2022 р. в усіх магазинах безмитної торгівлі ТОВ «БФ ЕНД ГХ ТРЕВЕЛ РІТЕЙЛ ЛТД»  в міжнародних аеропортах «Бориспіль», «Київ» та в магазині безмитної торгівлі ТОВ «КИЇВРІАНТА» в міжнародному аеропорту  «Бориспіль», а також в усіх магазинах безмитної торгівлі СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» на території України.

Знижка в магазинах, розташованих у міжнародних аеропортах «Бориспіль», «Київ», та в магазинах безмитної торгівлі СП у формі ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг»  на території України діє на всі товари, крім тютюнових виробів, і не поширюється на акційні товари.