Skip to Content

 

Миттєва знижка 10% від Booking.com та Mastercard при оплаті преміальною карткою

Подорожі надихають! На відкриття, враження, виклики… Саме тому даруємо знижку 10 % на Booking.com для власників карток Debit Platinum Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard® та World Elite Mastercard®. 

Як отримати знижку? Все просто:

  1. Зареєструйтесь/увійдіть в обліковий запис Booking.com за посиланням
  2. Розблокуйте пропозицію, натиснувши «Отримати доступ до пропозицій», та введіть промокод premium10 у вікні, яке з’явиться на екрані.
  3. Визначте дати поїздки та оберіть бажаний тип житла, щоб побачити тариф і вартість винагороди (відображається в рядку «Загальна ціна»).
  4. Оберіть опцію «Оплатити зараз» та отримайте миттєву знижку 10 % від Mastercard.

Пропозиція діє до 31.08.2022 р. для карток Debit Platinum Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard® та World Elite Mastercard®, емітованих в Україні. 

Бронювання, здійснені не через спеціальне посилання, а через сайт Booking.com або через мобільний застосунок Booking.com, не беруть участі у пропозиції.

Пропозиція діє лише за умови бронювання за посиланням. Бронювання, здійснені через мобільний застосунок Booking.com, не беруть участі у пропозиції.

Знижка застосовується від фінальної ціни Genius (дисконт-програма Booking.com), але за умови оплати в момент бронювання (знижка не застосовується для клієнтів, які обирають опцію «Платити пізніше»).

До одного бронювання може бути застосований лише 1 промокод.