Skip to Content

 

 Знижка до 10 % від Booking.com при оплаті преміальною карткою Mastercard®

Booking.com – платформа, яка пропонує понад 28 мільйонів зареєстрованих помешкань по всьому світу, з-поміж яких понад 6,2 мільйона – це будинки, апартаменти й інші унікальні помешкання. Куди б ви не вирушили й чим би не захотіли зайнятися, Booking.com допоможе вам підібрати житло на будь-який смак.

Як скористатися пропозицією

  1. зареєструйтесь/увійдіть в обліковий запис Booking.com за спеціальним посиланням;
  2. визначте дати поїздки та оберіть бажаний тип житла, щоб побачити тариф і розмір знижки (відображається в рядку «Загальна ціна»);
  3. оберіть опцію «Оплатити зараз» та оплатіть бронювання преміальною карткою Mastercard®.

Наявність пропозиції: застосовується лише за умови онлайн-бронювання за спеціальним посиланням, яке ви можете отримати в інформаційних матеріалах від вашого банку, або звернувшись до консьєрж-сервісу Mastercard.

Для держателів таких карток Mastercard®: усі кредитні/дебетові картки типів Platinum, World Black Edition і World Elite.

Період пропозиції: до 1 вересня 2023 року.

Винятки

  • Бронювання, здійснені не через спеціальне посилання, а через сайт Booking.com або через мобільний застосунок Booking.com, не беруть участі у пропозиції.
  • Спеціальне посилання можна отримати лише в інформаційно-комунікаційних матеріалах від вашого банку, або звернувшись до консьєрж-сервісу Mastercard.
  • Знижка застосовується від фінальної ціни Genius (дисконт-програма Booking.com), але за умови оплати в момент бронювання (знижка не застосовується для клієнтів, які обирають опцію «Платити пізніше»).
  • Ви можете отримати знижку лише на бронювання житла зі значком «миттєва винагорода».
  • Точний розмір знижки за вашим бронюванням буде показано в деталізації ціни.

Правила й умови

Докладніше про правила та умови можна знайти в офіційних правилах.