Skip to Content

 


Компанія Mastercard об’єднала свої найкращі пропозиції та сервіси в єдину платформу! Відтепер преміальні та аеропортові сервіси, а також оновлена програма лояльності доступні в один клік.

Найголовніше: з 2 лютого Програма винагород Mastercard стала частиною програми Mastercard Більше! Якщо ваша картка брала участь в обох програмах (Mastercard Більше та Програмі винагород Mastercard), усі пропозиції будуть доступними на одному сайті, а за карткою автоматично буде відображено доступні подарунки й переваги.

ВАЖЛИВО!
Щоби користуватися перевагами програми, потрібно зареєструватися на платформі Mastercard Більше і додати всі ваші картки в розділі «Профіль» у меню програми.

 

Правила накопичення балів

В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів. Тип балів, які накопичує картка, визначає ваш банк. Срібні бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.

Золоті бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Подарунки банків», «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.

Правила нарахування срібних та золотих балів можна дізнатися на bilshe.mastercard.ua або в розділі «Запитання/відповіді» нижче.

Ми завжди поруч, тож якщо у вас будуть запитання стосовно балів, ви можете отримати відповіді та іншу інформацію за телефоном гарячої лінії 0 800 33 24 12.