Skip to Content

 

Капсульну урбан-колекцію, розроблену Світланою Бевзою спеціально для Mastercard, можна описати одним словом. Це слово – свобода. 

Свобода руху. Зручний одяг – запорука комфорту в великому місті. Жодна річ не заважатиме вам почуватися вільно навіть в шаленому темпі робочого дня. Всі елементи колекції легко комбінуються, створюючи невимушений образ у стилі street-fashion. 

Свобода стилю. Мікс 70-х і сучасності виглядає по-справжньому стильно, а спорт і вишуканість чудово працюють в тандемі. Загальний настрій колекції задають червоний та помаранчевий кольори.

Свобода від токсичного впливу на довкілля. Екологічність – це набагато більше, ніж тренд. Світлана Бевза та Mastercard підтримують концепцію свідомої моди, тому всі елементи представленої колекції виготовлені з екологічних матеріалів.   

Обличчям кампанії стала топ-модель та телеведуча Алла Костромічова.

Урбан-колекція BEVZA Mastercard edition дозволить перетнути нові естетичні кордони. Тут можна переглянути надихаючий маніфест колекції, який стане путівником по творчому всесвіту автора. Будьте «valid» з речами BEVZA Mastercard edition.