Skip to Content

За останні кілька тижнів чи місяців, залежно від того, де ви перебуваєте, коронавірус (COVID-19) став частиною нашої нової реальності. Щодня з'являються нові рішення у відповідь на ситуацію - як від урядів, так і від організацій - що, у свою чергу, створюють нові реалії та виклики, які відчуває кожен із нас.

Mastercard уважно стежить за подіями, щоб переконатися, що ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту своїх співробітників і підтримки якості обслуговування наших клієнтів.

Ми працюємо для вас. Кожного дня наша мережа допомагає вам вирішувати щоденні справи найбільш ефективно - починаючи від закупівлі продуктів харчування до купівлі подарунків. Ми допомагаємо малому бізнесу отримувати оплати, а також аналізумоє дані, щоб допомогти бізнесу й урядам ухвалювати важливі рішення. І в основі всього цього лежить зобов'язання зробити кожну транзакцію безпечною, простою та доступною.

Це не припиняється й тепер, у нестабільному світі. Технології допомагають надсилати гроші вашим близьким, або отримувати додаткові кошти на медичну допомогу. Наша мережа є фундаментом для здійснення цих операцій. Навіть в умовах безпрецедентної ситуації робота нашої мережі продовжується у звичайному режимі.

Обслуговування клієнтів

Якщо у вас є запитання про баланс вашого рахунку або конкретні покупки, радимо звернутися до банку, який видав вашу картку. Номер вказано на звороті картки. Крім того, наша команда з обслуговування клієнтів доступна для вас онлайн, у Twitter або через один із наших глобальних безкоштовних номерів.

Переваги електронних платежів

  • Без контакту: Безконтактні платежі дозволяють не передавати вашу картку нікому в руки.  Для кращої швидкості, безпеки й гігієнічності просто піднесіть картку чи цифровий гаманець до термінала.
  • Підпис не потрібен: Вам більше не треба носити ручку скрізь, оскільки підписи держателя картки також більше не потрібні при здійсненні покупки.

Безпека перш за все

  • Сповіщення про шахрайство: Кіберзлочинці користуються бажанням кожного знати більше про COVID-19 і використовують його як фішинг-приманку для доставки вірусних програм. Відвідуйте лише відомі вам сайти, переконайтеся, що ви знаєте відправника й ніколи не повідомляйте конфіденційну інформацію.
  • Душевний спокій: Ви захищені від несанкціонованих покупок. Якщо ви втратите свою картку або виявите незнайомі транзакції у своїх виписках, зверніться до банку-емітента.

Допомога громадськості

Ми приєдналися до Фонду Білла й Мелінди Гейтс і Wellcome Trust для прискорення реагування на пандемію COVID-19 шляхом виявлення, оцінки, розвитку і розширення масштабів лікування. Запрошуємо приєднатися до нас, щоб знайти вирішення цій безпрецедентній ситуації.

Ми підтримуємо громади, які постраждали від цієї ситуації, подвоюючи пожертвування наших співробітників, спрямовані на надання допомоги, а також перераховуємо кошти таким фондам, як China Women's Development Foundation, місцевим продовольчим банкам у США, а також виділили 25 000 респіраторних масок лікарням Нью-Йорка. Завдяки партнерству з Scholastic ми робимо нашу онлайн-програму Girls4Tech для 3–7 класів доступною для батьків і вчителів, які шукають навчальні ресурси.