Skip to Content

Питання та відповіді:

Це бонусна програма, в якій користувачі накопичують бали за оплати карткою Mastercard®. Ці бали можна обміняти на бонусні пропозиції та участь в акціях.

Необхідно зареєструватися на сайті програми та зареєcтрувати хоча б одну картку Mastercard.

Всі картки Mastercard, що випущені в Україні та які банк-емітент підтвердив для участі у програмі (переглянути перелік банків-учасників). Картки Maestro не беруть участі в Програмі.

Якщо банк не підтвердив участь картки у програмі, всі бали, що були раніше нараховані за транзакції такою карткою, буде анульовано 31.07.2020.

Умови участі в програмі Mastercard Більше змінилися. Насамперед, будь ласка, перевірте, чи приєднався вже ваш банк до програми Mastercard Більше. Це можна зробити за посиланням.
Процес підключення банків до програми триває, тому не засмучуйтеся, якщо зараз ви не знайшли свій банк у списку учасників. Навіть якщо ви раніше брали участь у програмі, через зміну умов вам треба створити новий акаунт і заново додати в нього свої картки. Оскільки програма довгий час була недоступною під час оновлення та підключення банків, кожну картку треба авторизувати з міркувань безпеки.
Якщо ви не можете зареєструвати вашу картку, це означає, що банк, який випустив вашу картку, ще її не зареєстрував. Будь ласка, зверніться до свого банку, щоб дізнатися деталі.
Зверніть увагу, бали накопичуються на певні картки, а не за номером телефону, за яким ви реєструвалися в програмі, тому щоб побачити всі свої накопичені бали, зареєструйте всі свої картки, які раніше брали участь у програмі.
Після реєстрації в персональному кабінеті карток, які брали участь у попередній версії програми, відобразиться баланс балів на цих картках, що були накопичені раніше, зокрема й за період, коли програма була недоступною.

Перевірити поточний баланс балів можна в особистому кабінеті на сайті програми.

Зверніть увагу, бали накопичуються на певні картки, а не за номером телефону, за яким ви реєструвалися в програмі, тому щоб побачити всі свої накопичені бали, зареєструйте всі свої картки, які раніше брали участь у програмі.
Після реєстрації в персональному кабінеті карток, які брали участь у попередній версії програми, відобразиться баланс балів на цих картках, що були накопичені раніше, зокрема й за період, коли програма була недоступною.

Ви отримуєте бали за покупки, що перевищують 50 грн, здійснені за допомогою вашої картки Mastercard.
Обмеження суми транзакції не поширюються на оплату проїзду в громадському транспорті (Київський метрополітен, швидкісний трамвай і фунікулер).
 транзакцію у транспорті зараховують тільки тоді, коли ви сплатили за проїзд безконтактною карткою Mastercard через брендований турнікет Mastercard.
Є кілька категорій транзакцій, за які ви не отримуєте бали. Їх перераховано в Офіційних правилах програми.
Також ви маєте змогу отримати додаткові бонусні бали, якщо таку можливість вам надає Mastercard, ваш банк або партнер програми.

Ви отримаєте 1 бал за 1 транзакцію незалежно від суми покупки, але вона має становити щонайменше 50 грн. За одну транзакцію, здійснену за допомогою NFC*-технології з використанням смартфона чи смарт-годинника, ви отримаєте 2 бали незалежно від суми покупки, але вона має становити щонайменше 50 грн.
* NFC (Near Field Communication) — технологія бездротового високочастотного зв’язку малого радіусу дії «за один дотик». Ця технологія дає можливість обміну даними між пристроями, насамперед смартфонами й безконтактними платіжними терміналами, що перебувають на відстані приблизно 10 см.
Обмеження суми транзакції не поширюється на оплату проїзду в громадському транспорті (Київський метрополітен, швидкісний трамвай і фунікулер), якщо ви сплатили безконтактною карткою Mastercard через брендований турнікет Mastercard.

Бали на ваш рахунок зараховуються автоматично від двох до десяти днів. Проте майте на увазі, що обробка операцій і нарахування балів за транзакції, здійснені за межами України, може зайняти до п’яти тижнів від дати проведення операції.
Тому бали можуть не бути нараховані в день покупки або наступного дня.

Не за всі транзакції можна отримати бали.
Транзакції, за які не нараховуються бали:

 • зняття готівки в банкоматі або в касі банку;
 • переказ залишку коштів;
 • покупки за допомогою чеків;
 • страхові премії;
 • відсотки;
 • будь-які комісії та збори;
 • дорожні чеки;
 • азартні ігри будь-якого виду (у тому числі платежі за можливість виграти приз);
 • будь-які покупки в готівковій формі.

Ви можете зареєструвати на своїй персональній сторінці програми необмежену кількість карток. Баланси балів по декількох платіжних картках будуть об’єднані. Якщо картки зареєстровано різними учасниками, об’єднати або перереєструвати такі картки неможливо.

Ви можете обміняти свої бали на різні пропозиції та участь в акціях. Ознайомитися з деякими пропозиціями та акціями можна на сайті програми. Щоб ознайомитися з повним переліком необхідно зареєструватися.

Це окремий каталог Mastercard Більше зі спеціальними преміальними пропозиціями та акціями, який доступний користувачам, що зареєстрували в програмі хоча б одну картку рівня Platinum, World Black Edition чи World Elite.
На пропозиції з цього каталогу можна обміняти лише бали, накопичені картками рівня Platinum, World Black Edition чи World Elite. Баланс таких преміальних балів відображається в особистому кабінеті окремо від балансу балів по іншим зареєстрованим карткам.

Так, ви отримуєте в подарунок:

 • 10 балів за реєстрацію першої картки (за наступні зареєстровані картки 10 балів не буде нараховано).
 • 5 балів за підтвердження електронної пошти.
 • 5 балів за введення Індивідуального податкового номеру (ІПН) при реєстрації чи на персональній сторінці.
 • 10 балів за кожного друга, який зареєструється за вашим посиланням. Для цього необхідно зайти на сторінку пропозиції в каталозі та поділитися нею у Facebook. За кожного користувача, який зареєструється, перейшовши за цим посиланням, ви отримаєте 10 балів.

Обміняти бали можна тільки через сайт програми. Увійдіть до свого особистого кабінету й оберіть пропозицію з каталогу.

На жаль, замовлення не можна ні повернути, ні замінити.

У вашому особистому кабінеті міститься інформація про всі здійснені за допомогою вашої картки транзакції та отриману кількість балів. Є кілька категорій транзакцій, за які ви не отримуєте бали, вони перераховані в Офіційних правилах програми. Також зверніть увагу, що бали зараховуються терміном від двох до десяти днів.
Якщо ви вважаєте, що транзакція, яка не була врахована, не підпадає під жодну з цих категорій, надсилайте банківську виписку, яка підтвердить, що транзакція здійснена, на електронну адресу bilshe_info@mastercard.com.
Про всі розбіжності в кількості балів необхідно повідомляти протягом трьох місяців із дати покупки. 

Рекомендовано використовувати останні версії інтернет браузерів. Для входу в особистий кабінет необхідно ввести номер мобільного телефону (без пробілів та додаткових символів) та пароль, створений при реєстрації. Якщо ви забули пароль, скористайтеся функцією «Забули пароль?» на сайті.

Якщо ви бажаєте видалити картку з особистого кабінету, необхідно скористатися функцією «Видалити картку» в розділі «Картки».