Онлайн-платежі змінюються - ваш бізнес готовий до змін?

Готові ви чи ні, але нові галузеві стандарти вступили в дію з 14 вересня 2019 року - і чим раніше ви адаптуєтесь до них, тим більше виграє ваш бізнес.

За новими вимогами Директиви про платіжні послуги (PSD2) необхідно запитувати додаткову інформацію під час покупок в Інтернеті. Щоб скоротити кількість випадків шахрайства, вводиться новий, більш високий стандарт безпеки для онлайн-платежів. Ви вже відповідаєте новим вимогам? Якщо ні - вам буде необхідно додати надійну аутентифікацію клієнта (SCA) на етапі оформлення замовлення.

SCA - це додатковий рівень безпеки, також відомий як двохфакторна аутентифікація. Це означає, що клієнту потрібно буде дати дві відомості про себе, наприклад:

 

SCA повинен використовуватися для всіх віддалених електронних платежів. Але є і виключення - наприклад, транзакції до 30 євро включно, повторні транзакції на ту ж суму і транзакції довіреним особам (білий список).

Менш ніж 5% продавців використовують технологію SCA і більше третини не знають вимог до неї. Тому, Управління по фінансовому регулюванню і нагляду дозволяє кероване впровадження з 14 вересня, щоб дати продавцям час для впровадження SCA. Вам потрібно буде ввести зміни, і чим раніше - тим краще для вашого бізнесу.

Навіщо чекати до останнього? Зв'яжіться з вашим менеджером сьогодні!

Для отримання додаткової інформації про зміни і можливості PSD2

Як Mastercard допомагає впровадити ці зміни?

Mastercard® Identity Check ™ - це наше рішення для вимог PSD2 і SCA. Воно використовує протоколи аутентифікації платежів наступного покоління - EMV® 3-D Secure - для зменшення кількості випадків шахрайства і покинутих кошиків, а також для забезпечення кращого обслуговування клієнтів.

Mastercard® Identity Check ™ підвищує безпеку онлайн транзакцій, збільшуючи кількість підтверджених платежів і знижуючи відсоток незадоволених користувачів. При цьому ви захищаєте себе від шахрайства при операціях без карти, на які припадає 75% випадків фрода. А значить, ви отримуєте:

Посилену безпеку

 • Підтримку динамічних паролів, секретних питань та інших способів визначення особистості
 • Розширені методи аутентифікації, такі як біометрія для підвищення кількості підтверджених платежів

Більше гнучкості

 • Підтримку нових варіантів використання, таких як COF, електронні гаманці та токенізація
 • Роботу на всіх пристроях, в тому числі платежі на мобільних і в додатках

Просту оплату

 • Більш зважене прийняття рішень з деcятикратною швидкістю обміну даними
 • Заміну SecureCode®, забезпечивши кращий спосіб оплати і більш просту верифікацію власника картки

Які переваги дає Mastercard® Identity Check ™?

Ви зможете повністю відповідати останнім фінансовим регулюванням при онлайн-платежах ваших клієнтів. Ваш провайдер платіжних послуг повинен тримати вас в курсі цих питань, але якщо ні, ми пропонуємо зв'язатися з ним.

А ще це допоможе вам:

Зберегти час і гроші

 • Скоротити випадки шахрайства на 50%3
 • Зменшити кількість відхилених платежів
 • Запобігти 62% зломів, використовуючи більш надійні методи аутентифікації4

Збільшити дохід

 • Скоротити кількість відмов від покупки на 50% (зараз відмови складають 20-25% від усього обсягу)3
 • Підняти рівень підтвердження для авторизованих транзакцій на 10%3
 • Знизити на 70% кількість відмов з біометричною аутентифікацією5

Виділитися на фоні конкурентів

 • Спростити аутентифікацію оплати
 • Заспокоїти клієнтів, стурбованих шахрайством
 • Зменшити кількість помилкових відхилень платежів

Mastercard® Identity Check ™ допоможе відповідати вимогам PSD2, даруючи вам і вашим клієнтам більше спокою.

В нашій інструкції ви знайдете інформацію про те, як налаштувати PSD2 і SCA. У ній ми говоримо про те, як шахраї можуть спробувати викрасти ваші дані і як ми запобігаємо їх спробам. Також, в цьому документі описана термінологія і вимоги PSD2, включаючи актуальні питання та довідкові сторінки.

1. UK FINANCE, STRONG CUSTOMER AUTHENTICATION (SCA: PROPOSED MANAGED ROLLOUT, 2 AUGUST 2019, 2. EUROMONITOR, FICO, 2016, 3. MASTERCARD TRANSACTION DATA, 2017, 4. DATA PASSWORDS BREACH INVESTIGATIONS REPORT, VERIZON, 2015, 5. IDENTITY CHECK PROGRAM AND EMV 3-D SECURE VERSION 2 (EMV 3DS) UPDATE, 2017