Що еквайри повинні знати про відповідність стандартам безпеки PCI

Дізнайтесь, як навчати торговців

Ваша роль у залученні торговців

Як еквайр, ви відповідальні за побудову програми відповідності стандартам безпеки PCI. Ось деякі кроки для активного залучення торговців:

  • Допоможіть торговцям визначити їхній рівень на основі обсягу транзакцій по Mastercard за останні 52 тижні.
  • Встановіть для торговців строки підтвердження відповідності вимогам PCI та надайте інформацію, куди надсилати їхню заповнену документацію.
  • Надсилайте заповнену форму підтвердження еквайра та статус відповідності щоквартально, звітуючи про відповідність стандартам безпеки PCI для торговців 1, 2 та 3 рівнів.

Mastercard не вимагає звіту від торговців 4 рівня. Еквайри можуть за власним бажанням відстежувати відповідність торговців 4 рівня стандартам безпеки PCI та звітувати Mastercard від їх імені.

Освітня програма PCI 360

Mastercard пропонує безкоштовну освітню програму PCI 360, щоб допомогти нашим еквайрам охопити торговців і розширити межі прийняття стандартів безпеки РСІ.

Наші навчальні семінари допоможуть вам дізнатись, як відповідати стандартам безпеки РСІ – безповередньо від експертів у сфері безпеки. Ви також можете переглянути онлайн-трансляцію записів у зручний час і отримати переваги від великої кількості освітніх матеріалів для навчання ваших працівників.

Відвідайте сайт, щоб дізнатися більше.