EMV: Майбутнє платежів з Mastercard®

Платіжна технологія змінюється, змінюючи й досвід здійснення покупок по всьому світу. Наступне покоління платіжних продуктів і послуг будується на поточних способах оплати, водночас гарантуючи підвищену безпеку й нові можливості для кожної транзакції. Це впровадження цілісного досвіду покупок – зі ще більшим захистом і контролем безпеки.

Що таке стандарти EMV?

EMV – це стандарт глобально-сумісних безпечних платежів. Ключовий елемент EMV включає наявність унікальних динамічних цифрових даних у кожній транзакції. Це робить чіпові транзакції надзвичайно безпечними і зменшує ризик шахрайства з використанням підробних реквізитів картки.

Коли клієнт використовує для оплати в чіповому терміналі мобільний пристрій, сумісний з EMV, транзакція динамічно підтверджується, верифікується і потім авторизується. Держатель картки може використовувати ПІН (Персональний Ідентифікаційний Номер) або підпис, щоб підтвердити, що клієнт насправді використовує свій пристрій.

Як EMV зменшує ризики шахрайства?

У віртуальному світі платіжні транзакції стають більш безпечними. Суть цих транзакцій полягає в динамічному підтвердженні, що включає унікальну інформацію в кожну транзакцію, унеможливлюючи її віртуальне повторення.

Стандарти EMV були прийняті вже в понад 80 країнах, завдяки чому значно скоротилася кількість випадків шахрайства з картками та було збережено сотні мільйонів доларів. Наша мета – допомогти зменшити ризик шахрайства і в Україні.

Дізнатись, як чіповані картки захищають покупців