Нашi картки

Standard Mastercard®

Сучасний платіжний інструмент, незамінний у щоденному житті. Карткою Standard Masterсard ви можете оплачувати покупки та послуги в закладах торгівлі та сервісу: магазинах, ресторанах, аптеках, розважальних центрах – як в Україні, так і за кордоном. Карткою можна розраховуватися в мережі Інтернет: оплачувати комунальні рахунки, поповнювати мобільний зв’язок, робити покупки в інтернет-магазинах тощо. І все це просто та зручно. Вам не потрібно носити готівку з собою – картка Standard Masterсard завжди під рукою.

Gold Mastercard®

Класична картка преміум-класу, яка підкреслює статус її власника та створена для тих, хто бажає отримати більше від своєї платіжної картки. Послуги консьєржа, спеціальні пропозиції та знижки на розваги, відпочинок, покупки, подорожі як в Україні, так і за кордоном – усе це та більше доступно держателям карток Gold Mastercard.

World Mastercard®

Картка для тих, хто любить відкривати світ у всіх його найяскравіших проявах. Мандруйте, відпочивайте, отримуйте нові враження – пізнавайте світ із World Mastercard. На держателів карток World Mastercard чекають винагороди та подарунки за оплати карткою в Україні чи за кордоном. Кожен платіж – це крок назустріч незабутнім враженням і безцінному досвіду. А що обрати – омріяні подорожі, екстремальні розваги, неймовірні пригоди, товари відомих брендів чи незабутні емоційні подарунки – вирішувати вам.

Platinum Mastercard®

Преміальна картка, створена для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу. Особливі пропозиції за кордоном і в Україні, підвищений рівень банківського обслуговування, додаткові привілеї, такі як доступ до зали очікування Mastercard Lounge в терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» тощо – усе це для держателів карток Platinum Mastercard.

World Black Edition Mastercard®

Поєднання вишуканого дизайну та привілеїв, здатних задовольнити очікування найбільш вимогливих і заможних держателів пластикових карток World Black Edition Mastercard.

World Elite Mastercard®

Картка, яка забезпечує елітний сервіс і унікальні привілеї в будь-який час у будь-якому куточку світу для найбільш вимогливих клієнтів. Держателі картки World Elite Masterсard отримують виняткове обслуговування: найвищий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, особливі фінансові та нефінансові послуги тощо.

Debit Mastercard®

Дебетова платіжна картка, яка окрім звичних переваг пластикової банківської картки дає додаткові можливості. Зокрема, держателі карток Debit Mastercard можуть знімати гроші в будь-якому банкоматі на території України без комісії (залежно від умов банку). Тому з Debit Mastercard не потрібно знімати гроші про запас, адже тепер кожен банкомат – ваш.

Maestro®

Класична банківська платіжна картка, зручний і безпечний доступ до вашого банківського рахунку. Користуватися платіжною карткою набагато безпечніше, ніж готівкою. Вам не потрібно носити з собою гроші – Maestro надійно зберігатиме ваші кошти. А у випадку втрати чи крадіжки картки ви можете одразу заблокувати її, просто звернувшись до вашого банку.

Ви можете оформити картку Mastercard в одному із наших банків-партнерів

Пластикова картка — це сучасний платіжний інструмент, незамінний у повсякденному житті. З її допомогою можна розплачуватися за послуги й товари в будь-яких торгових точках і сервісах, не тільки на території України, а й за кордоном.

Дебетова картка надійно зберігає особисті гроші на балансі. За допомогою зарплатної картки можна оплачувати комунальні рахунки, поповнювати мобільний телефон, купувати товари в інтернет-магазинах і здійснювати інші безконтактні оплати.

На відміну від дебетової, кредитна картка виконує ті ж функції, але додатково дозволяє її власникам розплачуватися в рахунок кредитних коштів.

Випустивши картку, банк може робити знижки та надавати різні бонуси. Відстежувати цю інформацію, а також користуватися послугами картки, можна через різні пристрої — комп'ютер, смартфон або планшет.

Користування банківською карткою

Щоб скористатися кредиткою або дебетовою карткою, зверніться до будь-якого банку, що випускає картки Mastercard. Процедура оформлення може відрізнятися в різних фінансових установах, проте у підсумку ви отримаєте персональну платіжну карту.

Також ви можете замовити банківську картку через онлайн-форму, якщо така можливість передбачена фінансовою установою.

Отриману картку можна використовувати для:

 • здійснення платежів у інтернеті через систему Masterpass або іншу;
 • оплати товарів і послуг;
 • зберігання заощаджень;
 • отримання кредитних коштів;
 • будь-яких інших фінансових операцій.

Банківські картки зручно використовувати не тільки для безконтактних платежів: якщо вам потрібна готівка, зняти її можна в будь-якому банкоматі світу. Це поширюється як на особисті гроші, так і на кредитні кошти.

Якими можливостями володіє Mastercard картка

Існує кілька різновидів платіжних карт, які ви можете оформити в банку. Послуги, бонуси та можливості залежать від їх типу:

 • Standard — зі стандартними можливостями;
 • Gold — класична картка преміум-класу;
 • Platinum — для людей, які звикли отримувати обслуговування вищої якості;
 • World — призначена для подорожей, її власників чекають подарунки та винагороди при оплаті;
 • World Black Edition — поєднання вишуканого дизайну та розширених привілеїв;
 • World Elite — елітний сервіс та унікальні можливості для клієнтів;
 • Debit — дебетова платіжна картка, з якої не стягуються комісії при знятті готівки в банкоматах України.

Якщо вас цікавить картка Mastercard, оформити її можна у будь-якому українському банку, який є партнером Mastercard.