Перетворити шопінг на задоволення – безцінно

Замовляйте товари онлайн* на сайті mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод MCPREMIUM, що гарантує вам знижку 15 %**.
Додавайте товари безпосередньо в оффлайн-магазинах безмитної торгівлі Duty Free в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса». Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®*** та отримуйте знижку на всі придбані товари.

*Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту.
**Акція діє до 31.12.2017 року в мережі магазинів безмитної торгівлі Duty Free в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса». Знижка не діє на спеціальні пропозиції та на певні товари. Під «знижкою» мається на увазі знижка 15 % від загальної суми здійсненої покупки – попередньо замовлених і додатково придбаних товарів безпосередньо в магазинах Duty Free.
***В акції беруть участь преміальні картки Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard®, World Elite Mastercard®.

MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші й час.

Знижка не сумується з іншими знижками. Знижка не діє на спеціальні пропозиції1 та на певні товари2.
1Спеціальні пропозиції – це товари, які вибирає магазин безмитної торгівлі Duty Free щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину в розмірі до 30 %. Партнер може змінювати перелік спеціальних пропозицій.
2Певні товари – це товари, на які не поширюється знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

Офіційні правила

Усі доступні пропозиції

Архів пропозицій та акцій