Перетворити шопінг на задоволення – безцінно

Замовляйте товари онлайн* на сайті mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод MCPREMIUM, що гарантує вам знижку 15 %**. Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®*** та отримуйте знижку на придбані товари на касах check-point в аеропортах «Київ», «Бориспіль» та «Одеса».

*Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту.

**Акція діє до 31.12.2017 року в мережі магазинів безмитної торгівлі Duty Free в міжнародних аеропортах «Київ» (02000, Україна, м. Київ, вул. Медова, 2, аеропорт «Київ»), «Бориспіль» (08307, Україна, Київська обл., м. Бориспіль-7, аеропорт «Бориспіль», термінал Д) та «Одеса» (65054, Україна, м. Одеса, аеропорт ЦА). Знижка не діє на спеціальні пропозиції та на певні товари. Під «знижкою» мається на увазі знижка 15 % від загальної суми здійсненої покупки – тільки попередньо замовлених товарів.

***В акції беруть участь преміальні картки Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard®, World Elite Mastercard®.

MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші й час.

Знижка не сумується з іншими знижками. Знижка не діє на спеціальні пропозиції1 та на певні товари2.

1Спеціальні пропозиції – це товари, які вибирає магазин безмитної торгівлі Duty Free щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину в розмірі до 30 %. Партнер може змінювати перелік спеціальних пропозицій.

2Певні товари – це товари, на які не поширюється знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

Офіційні правила

Усі доступні пропозиції

Архів пропозицій та акцій