Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®1 у магазинах безмитної торгівлі Duty Free, скориставшись послугою попереднього замовлення2 на сайті mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод MCPREMIUM та отримуйте знижку 15 %3 на всі товари в замовленні.

Акція діє до 31.12.2019 року в мережі магазинів безмитної торгівлі DutyFree в таких міжнародних аеропортах України: «Київ» (02000, Україна, м. Київ, вул. Медова, 2, аеропорт «Київ»), «Бориспіль» (08307, Україна, Київська обл., м. Бориспіль-7, аеропорт «Бориспіль», термінал Д), «Одеса» (65054, Україна, м. Одеса, аеропорт ЦА) та Азербайджану4 (Бакинський міжнародний аеропорт імені Гейдара Алієва).

1Пропозиція для власників преміальних карток Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard®, World Elite Mastercard®, Corporate Mastercard®.

2Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту.

3Під «знижкою» мається на увазі знижка 15 % від загальної суми здійсненої покупки – попередньо замовлених товарів.

4Попереднє замовлення для подорожніх в Азербайджані має бути оформлено не пізніше ніж за три години до вильоту.

 

Пропозиція не додається до інших знижок. Знижка не діє на спеціальні пропозиції* та на певні товари**.

*Спеціальні пропозиції – це товари, які вибирає магазин безмитної торгівлі Duty Free щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину в розмірі до 30 %.

**Певні товари – це товари, на які не поширюється знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші та час.

 

Усі доступні пропозиції

Архів пропозицій та акцій