Виграйте квитки на Brave! Factory Festival із Mastercard

На сторінці Facebook Mastercard під публікацією з розіграшем напишіть у коментарях, на якого виконавця з лайн-апу ви бажаєте потрапити. Двох переможців виберемо за допомогою random.org серед усіх, хто виконав цю умову. Кожен отримає по 2 квитки на Brave! Factory Festival. Результати будуть опубліковані 20 серпня в коментарях публікації.

Щоб взяти участь у розіграші квитків на сторінці Instagram Mastercard, потрібно бути підписаним на сторінки Mastercard Ukraine (instagram.com/mastercardukraine) та Brave! Factory Festival (instagram.com/bravefactoryfestival), а також залишити правильну відповідь на запитання у instastories. Відповісти можна буде лише впродовж 24 годин (15 та 16 серпня). Двох переможців буде вибрано за допомогою random.org серед усіх, хто виконав умови. Результати опублікуємо 20 серпня у форматі instastories. Кожен переможець отримає по 2 квитки на Brave! Factory Festival.

Акція діє з 15.08.19 р. по 20.08.19 р. включно на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.

Офіційні правила

Усі доступні пропозиції

Архів пропозицій та акцій