Проводити час із родиною – безцінно

Розраховуйтеся картками Mastercard* у мережі пекарень «Волконський» – отримуйте гарантовані компліменти** та шанс виграти родинну поїздку до Disneyland Paris, де у вас буде чудова нагода зустріти улюблених мультперсонажів.

Умови акції
Оплатіть рахунок у мережі пекарень «Волконський» на суму понад 250 грн та отримайте спеціальну скретч-картку. Зітріть захисне покриття та дізнайтеся, який подарунок отримаєте саме ви: безкоштовні напої, знижку на наступне відвідування закладу, знижку на кондитерські вироби, грошові сертифікати або шанс вирушити в родинну поїздку до Disneyland Paris.
Акція триває з 05.10.2016 р. по 15.12.2016 р.

*В акції беруть участь картки Standart Mastercard®, Debit Mastercard®, Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Elite Mastercard®.
**Подарунковий фонд акції: безкоштовний напій, знижка 5 % на наступну покупку, знижка 50 % на кондитерський виріб, подарунковий сертифікат на 1000 грн, подарунковий сертифікат на 2000 грн, родинна подорож до Disneyland Paris. Подарунковий сертифікат вважається активованим після стирання захисного покриття та має бути зареєстрований адміністратором закладу.

Детальні умови акції та перелік пекарень кафе-кондитерських – в офіційних правилах.

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів