Отримати весняний комплімент – безцінно

Найвигідніші пропозиції весни від Mastercard. Розраховуючись преміальними картками Mastercard®, ви зможете отримати приємну знижку чи бонус до одержаних послуг. Отож цієї весни вашої особливої уваги варті:

Компанія Fiori вже 6 років натхненно розповідає всій Україні свою казкову квіткову історію, виражену в дивовижній красі букетів, декорацій і весільних оформлень.

Gold Mastercard® – 5 %

Platinum Mastercard® – 7 %

World Mastercard® – 10 %

World Elite Mastercard® – 10 %

BACKSTAGE – це мережа б'ютi-локацiй. Принципи роботи мережі салонів засновані на експрес-обслуговуванні. BACKSTAGE – це задзеркалля чудес, де незвичайні фантазії краси втілюються в реальність.

Здійснивши оплату на суму понад 1500 грн, ви можете вибрати безкоштовну послугу для наступного візиту на вибір: масаж, догляд за волоссям, макіяж тощо. Вибір послуги залежить від суми оплати.

InterContinental Kyiv. Проведення заходів, відпочинок чи бізнес-подорожі – персонал готелю зробить для вас усе необхідне. Вишукані апартаменти, просторі номери, зали та ресторани, що поєднують класичну елегантність і неперевершену функціональність – усе це створено для відчуття комфорту та затишку.

Gold Mastercard – 10 %

World Mastercard – 10 %

Platinum Mastercard – 10 %

World Elite Mastercard – 10 %

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів