Отримувати нові враження – безцінно

З 1 травня по 30 червня 2016 року розраховуючись преміальними картками Mastercard® у закладах «Курені», a.Таn й TUI, ви отримуєте приємні знижки або додаткові послуги на вибір.

Наповніть теплі дні яскравим настроєм.

TUI

TUI Group обслуговує понад 30 млн клієнтів за рік, пропонуючи відпочинок у 180 країнах світу. Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямках, зокрема в Туреччині, Єгипті, Іспанії, Болгарії, Чехії, Італії, Хорватії, Чорногорії, Греції та інших країнах.

Gold Mastercard® – 3 %*
World Mastercard® – 3 %*
Platinum Mastercard® – 4 %*
World Elite Mastercard® – 5 %*

*Оплачуючи тур преміальною карткою Мastercard на суму понад 30 тис. грн, замовники послуг отримують у подарунок сертифікат на наступну поїздку в розмірі 2 тис. грн. Сертифікат поширюється тільки на тури туроператора TUI або інші тури, які є в продажу.

a.Tan by Andre Tan

a.Tan by Andre Tan – це дизайнерський одяг, створений для сучасних, упевнених у собі жінок мегаполіса, які завжди перебувають у центрі подій, у гармонії з собою та понад усе цінують комфорт.

a.Tan by Andre Tan – це ідеальній баланс розкоші й витонченості, що підкреслить індивідуальність і неповторність кожної жінки.

Gold Mastercard – 5 %*
World Mastercard – 10 %*
Platinum Mastercard – 10 %*
World Elite Mastercard – 10 %*

*Знижку не надають у період розпродажу та не підсумовують з іншими акційними пропозиціями й дисконтними картками. Знижка не поширюється на акційний товар.

У разі здійснення покупки на суму від 2500 грн видають подарунковий сертифікат (у розмірі 10 % від вартості покупки) на наступну покупку.

У разі розрахунку за покупку на суму від 5000 грн на вибір клієнта надають аксесуар від дизайнера (вартістю до 10 % від зробленої покупки) або подарунковий сертифікат (у розмірі 10 % від вартості покупки).
Знижку (привілей) надають за умови, якщо клієнт заявив про неї до оформлення покупки.

Ресторан «Курені»

Ресторан «Курені» – заміський ресторан у центрі міста. Улітку являє собою чудово зонований комплекс сімейного відпочинку просто неба – з дитячим майданчиком, відкритим мангалом, тандиром і прекрасною панорамою Дніпра та лівого берега столиці.

У холодну пору року життя зосереджується в просторому, дуже затишному двоповерховому ресторані з каміном.

У разі оплати картками Gold Mastercard, World Mastercard, Platinum Mastercard, World Elite Mastercard на суму від 1000 грн – десерт у подарунок.

У разі оплати картками Gold Mastercard, World Mastercard, Platinum Mastercard, World Elite Mastercard на суму від 5000 грн – одна пляшка Мартіні «Просекко» в подарунок.

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів