Перетворити шопінг на задоволення – безцінно

Замовляйте товари онлайн* на сайті mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод MCPREMIUM, що гарантує вам знижку 15 %**. Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®*** та отримуйте знижку на придбані товари на касах check-point в аеропортах «Київ», «Бориспіль» та «Одеса».

*Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту.

**Акція діє до 31.12.2017 року в мережі магазинів безмитної торгівлі Duty Free в міжнародних аеропортах «Київ» (02000, Україна, м. Київ, вул. Медова, 2, аеропорт «Київ»), «Бориспіль» (08307, Україна, Київська обл., м. Бориспіль-7, аеропорт «Бориспіль», термінал Д) та «Одеса» (65054, Україна, м. Одеса, аеропорт ЦА). Знижка не діє на спеціальні пропозиції та на певні товари. Під «знижкою» мається на увазі знижка 15 % від загальної суми здійсненої покупки – тільки попередньо замовлених товарів.

***В акції беруть участь преміальні картки Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard®, World Elite Mastercard®.

MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші й час.

Знижка не сумується з іншими знижками. Знижка не діє на спеціальні пропозиції1 та на певні товари2.

1Спеціальні пропозиції – це товари, які вибирає магазин безмитної торгівлі Duty Free щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину в розмірі до 30 %. Партнер може змінювати перелік спеціальних пропозицій.

2Певні товари – це товари, на які не поширюється знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

Офіційні правила

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів