За проїзд у київському метро тепер можна сплатити безконтактною карткою Mastercard

19 червня 2015 р. Київський метрополітен у партнерстві з компанією Mastercard та АТ «Ощадбанк» впровадили прийом безконтактних платежів банківською карткою у підземці. Українська столиця стала п’ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго та Бухареста), де сплатити за проїзд в метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи власну безконтактну банківську картку Mastercard або платіжний пристрій.

Для того, щоб сплатити за проїзд швидше та зручніше потрібно просто піднести свою безконтактну банківську картку Mastercard до турнікета. З картки автоматично буде знята сума, що відповідає вартості проїзду. Пасажирам не потрібно стояти у чергах до кас, шукати суму «під розрахунок» для покупки жетонів в автоматі або заздалегідь поповнювати пластиковий проїзний квиток.

Такими турнікетами вже обладнані 17 центральних станцій: «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська». Невдовзі турнікети усіх столичних станцій метро будуть приймати оплату банківськими безконтактними картками Mastercard.

Пасажири матимуть можливість сплатити за проїзд банківською платіжною карткою з технологією безконтактних оплат Mastercard, емітованою будь-яким банком світу. Це значно підвищить комфорт користування метро не тільки киянам, але і всім іноземним туристам та гостям міста. Еквайром платежів в даному проекті виступить АТ «Ощадбанк».

Оплата банківською карткою в метро здійснюватиметься з використанням технології безконтактних платежів Mastercard, що дає можливість здійснювати розрахунки одним рухом руки, просто піднісши картку до терміналу.

Картку з безконтактною технологією оплат Mastercard усі бажаючі зможуть оформити в одному із 14-ти банків-емітентів: ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «Банк Форвард», ПАТ «КРЕДОБАНК», АТ «ОТР Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК».

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів