Безконтактна картка Mastercard® – ваш пропуск на всі станції київського метро!

У червні 2015 року до столичної підземки прийшла справжня технічна революція – можливість оплатити проїзд безконтактною карткою Mastercard безпосередньо на турнікеті.

А вже в грудні 2015 компанія Mastercard зробила справжній передріздвяний подарунок усім мешканцям і гостям Києва. Відтепер безконтактні картки Mastercard приймаються на всіх станціях київського метро.

Протягом 2015 року компанія Mastercard працювала над втіленням ряду транспортних рішень. Зокрема, у червні безконтактними платіжними терміналами були обладнані турнікети на 17 станціях київського метро. З серпня розрахуватися за проїзд, використовуючи картку або будь-який інший форм-фактор із технологією безконтактних оплат Mastercard, стало можливим у київському фунікулері. У жовтні безконтактні термінали встановили на 6 станціях Борщагівської лінії швидкісного трамваю. Нині оплатити безконтактно проїзд можна на всіх станціях метро, де встановлено 73 турнікети з платіжними пристроями.

Щоб оплатити проїзд потрібно просто піднести до турнікета безконтактну платіжну картку Mastercard, з якої автоматично зніметься сума, яка дорівнює вартості поїздки. Причому скористатися цією послугою можуть як українці, так і власники карток Mastercard, емітованих будь-яким банком світу.

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів