Оплачуйте проїзд безконтактною карткою Mastercard у київському фунікулері!

Із 29 серпня ви можете розрахуватися за проїзд у київському фунікулері, використовуючи свою банківську картку або платіжний пристрій із технологією безконтактних оплат Mastercard.

Оплатити проїзд у фунікулері безконтактно тепер можна одним рухом руки – просто піднесіть свою банківську картку або пристрій з технологією безконтактних оплат Mastercard до терміналу на турнікеті. Сума, що дорівнює вартості проїзду (3 грн), буде автоматично знята з вашої картки. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали, і на турнікеті з’явиться напис: «Прохід 1 людині дозволено». Нагадаємо, що з 19 червня ви також можете розрахуватися безконтактною банківською карткою Mastercard або платіжним пристроєм на 17 станціях у Київському метрополітені.

Рішення для оплати проїзду платіжними картками та пристроями з технологією безконтактних оплат Mastercard у фунікулері, як і в Київському метрополітені, розроблено фахівцями української компанії АТ «Банкомзв’язок». Інтеграцію рішення в інфраструктуру київського фунікулера здійснили фахівці консорціуму «АСТЕК». При цьому турнікет, окрім безконтактних карток Mastercard, також обробляє та приймає до оплати вже звичні для пасажирів безконтактні проїзні квитки, соціальні картки та жетони.

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів