Вигравайте абонементи на Atlas Weekend на сторінках Mastercard у соціальних мережах Facebook та Instagram

Під публікацією з розіграшем квитків на сторінці Mastercard у Facebook напишіть у коментарях, на виступ якого виконавця ви хотіли б потрапити найбільше, і тегніть друга, з яким би вирушили на фестиваль. Залишати коментар можна тільки один раз.
Серед усіх, хто виконав умови конкурсу, буде визначено 3 переможці за допомогою сервісу random.org Результати будуть опубліковані в коментарі до публікації з розіграшем 5 липня о 13:00. Кожен отримає по 2 абонементи на всі дні фестивалю.

Щоб взяти участь у розіграші квитків у мережі Instagram, потрібно бути підписником офіційної сторінки Mastercard (instagram.com/mastercardukraine) і правильно відповісти на запитання в instastory. Залишити відповідь на питання можна тільки впродовж 24 годин (3–4 липня). Серед усіх, хто виконав умови конкурсу, буде визначено 2 переможці за допомогою сервісу random.org Оголошення результатів – 5 липня о 15:00.

Акція діє з 03.07.19 р. по 05.07.19 р. включно на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.

Офіційні правила

Ознайомтеся з актуальними пропозиціями та акціями від наших партнерів