Пропозиції та акції

Пориньте у світ безцінних моментів завдяки пропозиціям від Mastercard та Mastercard Rewards

Проведіть Masterсard Weekend у стилі G.Style

Розраховуйтеся преміальною карткою Masterсard з 16 по 18 грудня 2016 року в модному магазині G.Style Luxury Outlet by Sanahunt і гарантовано отримайте знижку 20 % на весь асортимент товарів всесвітньовідомих брендів.

Дізнайтеся подробиці

Розраховуйтеся карткою Mastercard – отримайте безкоштовну доставку!

Отримайте безкоштовну доставку придбаних товарів на сайті інтернет-гіпермаркету 27.UA при оплаті замовлення карткою Mastercard у період з 3 грудня 2016 року по 31 січня 2017 року.

Дізнайтеся подробиці

Різдвяна кава – твоя добра справа 

Із 1 по 31 грудня розраховуйтеся за ранкову каву на заправках ОККО карткою Mastercard, і 2 грн з кожної оплати буде перераховано у фонд «Таблеточки» для допомоги онкохворим дітям. 

Дізнайтеся подробиці

Перетворити шопінг на задоволення – безцінно

Замовляйте товари онлайн на сайті mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод MCPREMIUM, що гарантовано надасть вам знижку 15 %.

Дізнайтеся подробиці

Опинитися у світі великого кіно – безцінно

З 20 жовтня по 20 грудня розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard та отримайте унікальну нагоду відвідати Берлінський міжнародний кінофестиваль (Берлінале).

Дізнайтеся подробиці

Рахувати дні до омріяних хвилин – безцінно

З 10  жовтня по 31 грудня розраховуйтеся карткою Mastercard і здобувайте шанс для вашої дитини стати зіркою UEFA Champions League Final Cardiff 2017.

Дізнайтеся подробиці

Проводити час із родиною – безцінно

З 5 жовтня по 15 грудня 2016 року розраховуйтеся картками Masterсard у мережі пекарень «Волконський» – отримуйте гарантовані компліменти та шанс виграти родинну поїздку до Disneyland Paris, де у вас буде чудова нагода зустріти улюблених мультперсонажів.

Дізнайтеся подробиці

Вчасна підтримка – безцінна

При оплаті техніки преміальними картками Mastercard до 31.12.2016 р. у мережі магазинів Comfy ви отримуєте її безкоштовне налаштування від спеціалістів.

Дізнайтеся подробиці

Архів пропозицій та акцій