Skip to Content

Конвертер валют Mastercard®

Завдяки використанню сучасних технологій ми зробили процес оплати безпечним і простим. Ви можете конвертувати гроші будь-яких країн, щоб побачити актуальний курс для проведення транзакцій в іноземній валюті. Просто скористайтеся нашим спеціальним онлайн-калькулятором.

Zermatt - Currency Convertor
{{countryListError}}
{{fromValue}} {{transCurr}} = {{conversionRate}} {{crdhldBillCurr}}

Слід врахувати, що калькулятор показує лише приблизне значення курсу іноземної та національної валюти. Банк, який випустив вашу картку, може утримувати комісію з транзакцій. У такому випадку можливі розбіжності з сумою, вказаною у калькуляторі Mastercard®

Також пам'ятайте, що курс валют постійно змінюється, а отже може відрізнятися від значень, які використовуються на момент проведення платіжної операції.

Як працює конвертер валюти

Дізнатись про всесвітній курс валют, перевести гроші на долар чи євро для поповнення валютної картки — все це можна зробити на даній сторінці. Для конвертації валют необхідно:

  • вказати дату проведення операції, щоб побачити актуальну вартість грошової одиниці;
  • вибрати зі списку потрібну валюту, курс якої підтягнеться автоматично;
  • додати відсоткове значення банківського збору за вашу картку;
  • вибрати з другого списку валюту для конвертації;
  • натиснути на кнопку "Обчислити".

Після цього ви побачите остаточну суму транзакції та актуальний курс валют.

Калькулятор валют онлайн

Конвертер валют дозволяє отримати актуальну інформацію про курс всіх існуючих валют світу. Щоб побачити курс валюти онлайн, необхідно вказати у відповідних полях суми грошових одиниць у тих валютах, що вас цікавлять. Використовувати калькулятор можна 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тож ви можете перевести валюту онлайн у будь-який момент.