Skip to Content

Mastercard® Конвертер Валют

Ми використовуємо наші технології та експертизу, щоб зробити оплати безпечними, простими й розумними. Цей конвертер валют надає курси іноземної валюти, встановлені Mastercard, і конвертує валюту транзакції у валюту вашої картки для транскордонних покупок і транзакцій банкоматів.

Zermatt - Currency Convertor
{{countryListError}}
{{fromValue}} {{transCurr}} = {{conversionRate}} {{crdhldBillCurr}}

Конвертер валют Mastercard®

Калькулятор валют онлайн

Конвертер валют дозволяє отримати актуальну інформацію про курс всіх існуючих валют світу. Щоб побачити курс валюти онлайн, необхідно вказати у відповідних полях суми грошових одиниць у тих валютах, що вас цікавлять. Використовувати калькулятор можна 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тож ви можете перевести валюту онлайн у будь-який момент.

Калькулятор валют онлайн

Конвертер валют дозволяє отримати актуальну інформацію про курс всіх існуючих валют світу. Щоб побачити курс валюти онлайн, необхідно вказати у відповідних полях суми грошових одиниць у тих валютах, що вас цікавлять.

Використовувати калькулятор можна 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тож ви можете перевести валюту онлайн у будь-який момент.

Конвертер валют дозволить вам дізнатися, скільки коштів необхідно обміняти, щоб отримати еквівалент в іншій грошовій одиниці. Отримати актуальну інформацію про курс всіх існуючих валют світу можна онлайн. Ви побачите курс валюти онлайн, вказавши у відповідних полях суму грошових одиниць, що вас цікавлять.

Ви можете перевести валюту онлайн у будь-який момент. Використовувати калькулятор можливо 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Врахуйте, що калькулятор показує лише приблизне значення курсу іноземної та національної валюти. Якщо банк, який випустив вашу карту, утримує з фінансових транзакцій комісії, можуть виникати розбіжності з сумою, вказаною у калькуляторі Mastercard.

Також пам'ятайте, що курс валют на конкретні дату й час може відрізнятися від значень, які використовуються на момент проведення платіжної операції.

Слід врахувати, що калькулятор показує лише приблизне значення курсу іноземної та національної валюти. Банк, який випустив вашу картку, може утримувати комісію з транзакцій. У такому випадку можливі розбіжності з сумою, вказаною у калькуляторі Mastercard®

Також пам'ятайте, що курс валют постійно змінюється, а отже може відрізнятися від значень, які використовуються на момент проведення платіжної операції.

Як працює конвертер валюти

Дізнатись про всесвітній курс валют, перевести гроші на долар чи євро для поповнення валютної картки — все це можна зробити на даній сторінці. Для конвертації валют необхідно:

  • вказати дату проведення операції, щоб побачити актуальну вартість грошової одиниці;
  • вибрати зі списку потрібну валюту, курс якої підтягнеться автоматично;
  • додати відсоткове значення банківського збору за вашу картку;
  • вибрати з другого списку валюту для конвертації;
  • натиснути на кнопку "Обчислити".

Після цього ви побачите остаточну суму транзакції та актуальний курс валют.

Як працює конвертер валюти

Якщо вас цікавить конвертація валют, наприклад, євро на долар, виконайте наступні дії. Так ви зможете, дізнавшись актуальний курс валют, перевести гроші:

  1. вкажіть дату проведення операції, щоб побачити актуальний на вказаний момент часу курс;
  2. виберіть зі списку євро; якщо буде зазначена інша валюта, курс зміниться автоматично;
  3. введіть значення, що відображає банківський збір за вашу карту, у відсотках;
  4. виберіть з наступного списку долар США або іншу валюту;
  5. натисніть на кнопку "Обчислити".

Після цього ви побачите остаточну суму транзакції та актуальний курс валют.