Підтримка

Mastercard в інших країнах

Ви завжди можете звернутися до служби підтримки Mastercard у зручний для вас час із будь-якого питання, пов’язаного з банківською карткою.

Словник термінів

Зустріли незрозуміле слово? Знаходьте його тлумачення в нашому словнику.

Ви завжди можете покластися на глобальну службу підтримки Mastercard, у якому б куточку світу ви не знаходилися. Служба підтримки допоможе *:

  • отримати консультацію мовою, якою спілкуєтесь;
  • повідомити банк про втрату або крадіжку картки;
  • швидко перевипустити картку;
  • отримати терміновий аванс готівкою.

В Україні

У надзвичайних ситуаціях телефонуйте до української служби підтримки Mastercard за номером 0 800 30 30 07. Дзвінок зі стаціонарного номера — безкоштовний, з мобільного — за тарифами вашого оператора.

За межами України

Якщо ви пеербуваєте в іншій країні, будь ласка, завантажте файл зі списком екстрених телефонних номерів глобальної служби підтримки Mastercard. Дзвінок за вказаним номером зі стаціонарного телефону у відповідній країні є безкоштовним (оплачується отримувачем виклику). Якщо ви телефонуєте з мобільного номера, застосовуються тарифи вашого оператора.

Якщо у вищезгаданому списку немає країни, в якій ви перебуваєте, зателефонуйте за номером служби підтримки в США: 0 636 722 71 11. Незалежно від країни перебування, дзвінок є безкоштовним (оплачується отримувачем виклику). Якщо ви телефонуєте з мобільного номера, застосовуються тарифи вашого оператора.

*Щоб переглянути повний список послуг, доступний для вашої банківської картки, будь ласка, зв’яжіться з вашим банком.