Підтримка

Ви завжди можете звернутися у службу підтримки Mastercard у зручний для вас час із будь-якого питання, пов’язаного з банківською карткою

Ви завжди можете розраховувати на Глобальну службу підтримки Mastercard в будь-якій точці планети. За допомогою служби підтримки ви можете*:

  • отримати консультацію вашою мовою
  • повідомити банк про втрату чи крадіжку картки
  • терміново перевипустити картку
  • отримати терміновий аванс готівкою

В Україні

У надзвичайних ситуаціях телефонуйте за номером Глобальної служби підтримки Mastercard в Україні: 0 800 30 30 07. Дзвінок на номер зі стаціонарного телефону безкоштовний (за рахунок викличного абонента). Якщо ви телефонуєте з мобільного телефону, діють тарифи вашого оператора мобільного зв’язку.

За межами України

Якщо ви перебуваєте в іншій країні, будь ласка, завантажте файл із переліком екстренних телефонів у інших країнах, щоб дізнатися номер телефону Глобальної служби підтримки Mastercard. Дзвінок на вказаний номер зі стаціонарного телефону країни перебування безкоштовний. Якщо ви телефонуєте з мобільного телефону, діють тарифи вашого оператора мобільного зв’язку в країні перебування.

Якщо країна, в якій ви перебуваєте, не вказана в переліку, телефонуйте за номером у США: 1 636 722 71 11. Дзвінок на номер зі стаціонарного телефону безкоштовний із будь-якої країни (за рахунок викличного абонента). Якщо ви телефонуєте з мобільного телефону, діють тарифи вашого оператора мобільного зв’язку в країні перебування.

 

*Повний перелік послуг, доступних за вашою банківською карткою, уточнюйте в банку обслуговування.