Подорожі з Mastercard

Подорожуйте з преміум-карткою Mastercard® та користуйтеся бізнес-залами європейських аеропортів, проходьте контроль через Fast Line в аеропорті «Бориспіль», відпочивайте у VIP-зонах 700 аеропортів світу з Lounge Key та беріть автомобілі у прокат.

Бізнес-зали Mastercard

Бізнес-зали Mastercard працюють в аеропортах Києва, Будапешта, Бухареста, Відня, Праги, Москви, Тбілісі, Батумі та Кишинева. В цих залах безкоштовно для держателів преміум-карток є їжа та напої, преса, комп'ютери з інтернетом, зони для роботи і відпочинку.

Дізнатися більше

Fast Line в аеропортах «Бориспіль» і «Київ»

Окремий безкоштовний коридор для проходження авіаційної безпеки та паспортного контролю для пасажирів аеропортів, які вирушають за кордон і мають картку Platinum Mastercard, World Elite Mastercard, World Black Edition Mastercard або Corporate Mastercard.

Дізнатися більше

 

Lounge Key

Незалежно від авіаліній, якими ви користуєтеся, та наявного у вас квитка, ви можете розраховувати на щиру гостинність у більше ніж 1000 бізнес-залах по всьому світу.

Дізнатися більше

 

 

Прокат автомобілів

Партнери Mastercard з прокату автомобілів по всьому світу — компанії Hertz та Avis. Вони надають держателям преміальних карток Mastercard особливі умови та знижки на прокат автомобілів і безкоштовне членство у своїх клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club.

Дізнатися більше

 

 

Mastercard® Concierge

Mastercard Concierge — це ваш персональний цілодобовий асистент, який допоможе підібрати рейс, забронювати готель, замовити квіти чи столик у ресторані, дізнатися про цікавинки у місті, викликати таксі та навіть повернути втрачений багаж та багато іншого

Дізнатися більше

Mastercard-бот у Facebook

Відповіді на мільйон запитань знає Mastercard-бот у Facebook – віртуальний співрозмовник, який допоможе дізнатися про всі travel можливості вашої картки та скористатися сервісами від Mastercard, або ж зв’яже вас зі службою підтримки.

Дізнатися більше

Міжнародні пропозиції

В яку б країну ви не поїхали, завжди знайдете там унікальні пропозиції від міжнародних партнерів Mastercard. Особливі умови бронювання житла, шопінгу й оренди автомобілів, VIP-зали та спеціальний тур по Disneyland® Paris — усе це доступно для вас із Mastercard.

Дізнатися більше

Якщо ви маєте преміальну картку Mastercard — лаунж зони аеропортів будуть доступні без обмежень. Також ви можете проходити прискорений контроль та відпочивати у спеціальних VIP-зонах, передбачених у більш ніж 700 аеропортах світу.

Лаунж принесе вам нові емоції і задоволення від знаходження у комфортабельних бізнес-залах, які доступні в аеропортах Києва, Будапешта, Москви та інших міст.

В цих зонах усі власники карток Mastercard типу Premium можуть отримати нові враження, маючи доступ до харчування, напоїв, газет, комп'ютерів, інтернету та спеціальних місць для відпочинку та роботи. Всі ці привілеї доступні безкоштовно.

Не зважаючи на проходження контролю через Fast Line в аеропортах "Київ" і "Бориспіль", лаунж зони та інші привілеї, ви також можете:

  • користуватися послугами консьєрж сервісу через телефон;
  • брати в прокат автомобілі;
  • розраховувати на ексклюзивні пропозиції міжнародних партнерів Mastercard.

Fast line та Lounge Key

Mastercard Fast Line — це можливість проходити паспортний і митний контроль позачергово. Бажаєте швидше отримати приємні спогади та розпочати туризм? Тоді скористайтеся цією послугою ще під час реєстрації на рейс і при здачі багажу.

Будь-яку інформацію про лаунж зони, Fast line та інші привілеї карти Mastercard ви можете дізнатися через спеціальний додаток для смартфона.

Швидка реєстрація дозволяє значно прискорити відповідну процедуру. Скористатися нею можуть власники карт Mastercard:

  • World Elite;
  • World Black Edition;
  • Platinum;

Lounge Key — це послуга, яка надає можливість відвідувати зони відпочинку в аеропортах по всьому світу. Ви можете скористатися будь-якими авіалініями та купляти квитки будь-якого класу: доступ до лаунж-зали та послуга Fast Line від цього не залежать. Оформивши преміум-карту Mastercard, ви можете скористатися її перевагами у будь-який момент.

Щоб отримати доступ до перелічених послуг, обов'язково потрібна платіжна картка. Вона буде використана для зчитування персональної інформації про власника.

Оренда машини

Швидкий розрахунок за товари та послуги, зберігання грошей і здійснення безконтактних оплат — не єдині можливості преміальних карт Mastercard під час туризму.

Всім власникам преміум-карт доступно бронювання авто від компаній-партнерів Mastercard — Hertz і Avis. Ви отримаєте особливі умови та знижки на прокат автомобілів, а також безкоштовне членство в клубах цих компаній.

Бронювання в пунктах Hertz здійснюється максимально швидко, а Avis пропонує окремі стійки обслуговування для клієнтів.

Оплата машини відбувається у стандартному режимі, але з кожним новим бронюванням ви можете розраховувати на підвищення класу авто.