Подорожі з Mastercard

Подорожуйте з преміум-карткою Mastercard® та користуйтеся бізнес-залами європейських аеропортів, проходьте контроль через Fast Line в аеропорті “Бориспіль”, відпочивайте у VIP-зонах 700 аеропортів світу з Lounge Key та беріть автомобілі у прокат.

 

Бізнес-зали Mastercard

Бізнес-зали Mastercard працюють в аеропортах Києва, Будапешта, Бухареста, Відня, Праги, Москви, Тбілісі, Батумі та Кишинева. В цих залах безкоштовно для держателів преміум-карток є їжа та напої, преса, комп'ютери з інтернетом, зони для роботи і відпочинку.

Дізнатися більше

 

Lounge Key

Незалежно від авіаліній, якими ви користуєтеся, та наявного у вас квитка, ви можете розраховувати на щиру гостинність у більше ніж 1000 бізнес-залів по всьому світу.

Дізнатися більше

 

 

 

Fast Line в “Борисполі”

Окремий безкоштовний коридор для проходження авіаційної безпеки та паспортного контролю для пасажирів аеропорту “Бориспіль”, які вирушають за кордон і мають картку Platinum Mastercard або World Elite Mastercard.

Дізнатися більше

 

Прокат автомобілів

Партнери Mastercard з прокату автомобілів по всьому світу — компанії Hertz та Avis. Вони надають власникам преміальних карток Mastercard особливі умови та знижки на прокат автомобілів і безкоштовне членство у своїх клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club.

Дізнатися більше