Подорожі з Mastercard

Подорожуйте з преміум-карткою Mastercard® та користуйтеся бізнес-залами європейських аеропортів, проходьте контроль через Fast Line в аеропортах «Бориспіль» та «Київ», відпочивайте у VIP-зонах більш ніж 1000 аеропортів з Lounge Key та беріть автомобілі у прокат.

Бізнес-зали Mastercard

Бізнес-зали Mastercard працюють в аеропортах Києва, Будапешта, Бухареста, Відня, Праги, Москви, Тбілісі, Батумі та Кишинева. В цих залах безкоштовно для держателів преміум-карток є їжа та напої, преса, комп'ютери з інтернетом, зони для роботи і відпочинку.

Дізнатися більше

Fast Line в аеропортах

Окремий безкоштовний коридор для проходження авіаційної безпеки та паспортного контролю для пасажирів аеропортів, які вирушають за кордон і мають картку Platinum Mastercard, World Elite Mastercard, World Black Edition Mastercard або Corporate Mastercard.

Дізнатися більше

 

Lounge Key

Незалежно від авіаліній, якими ви користуєтеся, та наявного у вас квитка, ви можете розраховувати на щиру гостинність у більше ніж 1000 бізнес-залах по всьому світу.

Дізнатися більше

 

 

Прокат автомобілів

Партнери Mastercard з прокату автомобілів по всьому світу — компанії Hertz та Avis. Вони надають держателям преміальних карток Mastercard особливі умови та знижки на прокат автомобілів і безкоштовне членство у своїх клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club.

Дізнатися більше

 

 

Mastercard® Concierge

Mastercard Concierge — це ваш персональний цілодобовий асистент, який допоможе підібрати рейс, забронювати готель, замовити квіти чи столик у ресторані, дізнатися про цікавинки у місті, викликати таксі та навіть повернути втрачений багаж та багато іншого

Дізнатися більше

Mastercard-бот у Facebook

Відповіді на мільйон запитань знає Mastercard-бот у Facebook – віртуальний співрозмовник, який допоможе дізнатися про всі travel можливості вашої картки та скористатися сервісами від Mastercard, або ж зв’яже вас зі службою підтримки.

Дізнатися більше

Міжнародні пропозиції

В яку б країну ви не поїхали, завжди знайдете там унікальні пропозиції від міжнародних партнерів Mastercard. Особливі умови бронювання житла, шопінгу й оренди автомобілів, VIP-зали та спеціальний тур по Disneyland® Paris — усе це доступно для вас із Mastercard.

Дізнатися більше