Mastercard SecureCode® забезпечує додатковий захист онлайн-покупок

Переваги SecureCode

Додатковий захист, щоб зберегти приватність транзакції

Mastercard SecureCode – це секретний код від вашого рахунку Mastercard, який надає додатковий захист від несанкціонованого використання вашої картки в інтернет-магазинах. Тільки ви і ваш банк знаєте цей код – торговці не можуть його побачити.

Приймається в усьому світі

Більш ніж мільйон інтернет-магазинів у 122 країнах підтримують технологію SecureCode. Як правило, учасники програми розміщують на своєму сайті логотип SecureCode, а під час транзакції пропонують держателю картки ввести свій секретний код.

Просто, зручно, безпечно

Компанія Mastercard, як і ваш банк, зацікавлена в безпеці інтернет-платежів, які здійснюють держателі пластикових карток. Щоб підключити SecureCode, зверніться до банку, який випустив вашу картку Mastercard.

Як працює SecureCode

Скористатися перевагами SecureCode дуже просто: під час оплати товарів в інтернет-магазині вам запропонують ввести SecureCode. Щоб продовжити безпечний платіж, вам необхідно зробити три прості кроки:

1. Ввести номер картки

Введіть номер кредитної чи дебетової картки Mastercard в інтернет-магазині, який бере участь у програмі.

2. Ввести номер SecureCode 

Ваш банк запропонує вам ввести номер SecureCode у спеціальному безпечному вікні. Просто введіть цей номер. Протягом кількох секунд банк-емітент вашої картки Mastercard з’ясує справжність транзакції та підтвердить, що саме ви здійснюєте покупку.

3. Завершити реєстрацію

Ось і все. Щойно вашу особу буде встановлено, відбудеться безпечна транзакція.