Безцінні привілеї

Преміальні картки Mastercard – це ключ до виняткового комфорту, безпеки та безмежних можливостей. 
Особливі привілеї та ексклюзивні пропозиції від понад 100 українських та майже 20 світових компаній – беззаперечних лідерів у сфері сервісу та туризму. 
Кожна преміальна картка Mastercard має свої особливості, які максимально відповідають вашому стилю та способу життя.

Щоб дізнатися більше про програму «Безцінні привілеї» ознайомтеся з офіційними правила програми та каталогами знижок і пропозицій від партнерів:

Офіційні правила

Привілеї за карткою Gold Mastercard

Держателі карток Gold Mastercard мають змогу скористатися спеціальними пропозиціями від партнерів програми «Безцінні привілеї».

Перейти до знижок та пропозицій

Привілеї за карткою World Mastercard

Насолоджуйтеся всіма перевагами, які надають партнери програми «Безцінні привілеї» держателям карток World Mastercard. Знижки від улюблених брендів, компліменти від ресторанів і готелів не залишать вас байдужими.

Перейти до знижок та пропозицій

Привілеї за карткою Platinum Mastercard

Знижки та спеціальні пропозиції від партнерів стануть приємним додатком до інших переваг, які мають держателі карток Platinum Mastercard.

Перейти до знижок та пропозицій

Привілеї за карткою World Elite Mastercard

Mastercard пропонує спектр унікальних сервісів та привілеїв від українських партнерів у сфері подорожей і торгівлі для створення додаткового рівня елітного членства держателям нової картки преміум-класу World Elite Mastercard.

Перейти до знижок та пропозицій

Привілеї за карткою World Black Edition Mastercard

Подарунки від улюблених ресторанів, знижки для комфортних покупок, унікальні привілеї для незабутніх подорожей – переваги від партнерів програми, якими можуть скористатися держателі карток World Black Edition Mastercard.

Перейти до знижок та пропозицій

А також дізнайтеся про спільні акції від Mastercard і партнерів