Платіть одним дотиком

Оплата з безконтактною карткою Mastercard або пристроєм відбувається миттєво одним рухом. Якщо сума покупки не перевищує 100 грн, навіть не потрібно витрачати час на введення ПІН-коду.

 

Технологія безконтактних оплат Mastercard діє в більш ніж 5 000 000 торгових точок по всьому світу. В Україні вже працюють понад 88 000 безконтактних терміналів – в магазинах, ресторанах, аптеках, заправках тощо. А зараз уже й на всіх станціях Київського метрополітену, у фунікулері та на всіх зупинках Борщагівської лінії швидкісного трамваю.

Безконтактні платежі – це безпечно

  1. Система не спише гроші двічі за одну покупку, тому що термінал блокується, поки проводить платіж.
  2. Касир не використає дані з картки в злочинних цілях, тому що не бере її в руки.
  3. Шахраї не отримають інформацію про платіж, тому що транзакція має унікальний динамічний код.

Форм-фактори

Безконтактна технологія оплат Mastercard – універсальна і може бути реалізована в будь-якому форм-факторі. Окрім класичних карток і карток-стікерів, в Україні також доступні годинники з функцією безконтактної оплати.

NFC

Near Field Communication (NFC) – це технологія, яка дозволяє стільниковому телефону надійно та захищено передавати і приймати інформацію. За допомогою телефону, який підтримує NFC, ви можете оплачувати покупки з використанням безконтактної технології оплат Mastercard.

Хочете дізнатися більше про безконтактні платежі?