Товари та послуги

Пошук вільного столика на вечір п'ятниці, побутові поломки, хімчистка, доставка подарунків і продуктів – ці дрібниці відволікають від справ і відбирають масу сил. Проведіть час з користю, а організаційними питаннями займеться консьєрж-сервіс.

Послуги

Необхідний перевірений спа-салон або досвідчений стоматолог? Мастеркард Консьєрж підбере кращих фахівців. Ми також зарезервуємо для вас столик, замовимо автомобіль, запишемо на процедуру до салону краси або лікаря. Консьєрж без проблем виконає пошук і бронювання готелю, квитків на літак і всілякі заходи.

Товари

Організуємо кращі суші прямо в номер готелю, знайдемо найкрасивіший букет зі 101 троянди і доставимо в будь-яку точку світу від вашого імені. Довірте консьєржу пошук необхідних товарів, замовлення продуктів, ліків і забудьте про цю метушню.

Інформаційні запити

Не поспішайте звертатися до пошуковиків, ваш персональний асистент знає відповіді практично на будь-які питання! Розклад літаків, курс валют, погода в світі та свіжі новини – це займе лише кілька хвилин. Консьєрж надасть довідку про клініки, час роботи лікарів і спа-центрів, відділення та контакти банків. Хочете знайти номер бармена, який робить кращі коктейлі в Києві? Надішліть запит помічникові і він знайде для вас будь-яку інформацію.

Комутаційні запити

З'єднати вас з колл-центром Банку? Одну секунду... Бажаєте дізнатися більше про привілеї власників карт Mastercard? Консьєрж надасть будь-яку довідкову інформацію щодо наших сервісів або з'єднає з постачальником послуг по всьому світу.

Підбір персоналу

Найняти аніматорів на дитяче свято або викликати майстра з ремонту антикварних меблів? Консьєрж-сервіс допоможе з пошуком послуг, запропонує найкраще рекрутингове агентство, клінінгову службу і хімчистку поблизу. Крім того, наші співробітники допоможуть із замовленням послуг вузьких фахівців, наприклад, ландшафтного дизайнера або флориста. На організацію побутових потреб не повинно йти багато часу, залиште це для нас.

Дізнайся більше про правила використання Mastercard Concierge