Захопливе дозвілля

Бажаєте знайти розвагу на вечір? Сходити до опери у Відні або організувати вечірку на честь дня народження? А може вам необхідно скласти культурну програму для іноземних гостей? Довірте це консьєржу, ми зробимо все в найкоротші терміни.

Ресторани і клуби

Забронюємо столик у популярному лондонському ресторані або VIP-місце в модному клубі. Mastercard Concierge організовує пошук і бронювання в будь-якій точці світу. Виберіть дозвілля і ми постараємося зробити ваш вечір незабутнім.

Плани на вихідні

Дістанемо квиток на важливу кінопрем'єру і організуємо поїздку на гірськолижний курорт. Ми подбаємо про те, щоб ви провели відмінний вікенд. Консьєрж підбере найкращі місця в театрі, розповість про популярні виставки та концерти. Місця на футбольний матч улюбленої команди, модні покази від відомих кутюр'є – все, що вам потрібно, це повідомити нам свої побажання.

Благодійність

Допоможемо взяти участь у благодійному аукціоні, надати допомогу волонтерським організаціям або стати меценатом для інноваційного стартапу. Консьєрж надасть будь-яку інформацію про доступні в місті заходи, а також організує вашу присутність на будь-якому з них.

Соціальні заходи

Підберемо краще агентство для організації свят і подбаємо про всі супутні клопоти. Ми допоможемо влаштувати незабутнє весілля, запросимо зіркового гостя на ювілей вашої улюбленої мами, підберемо дитячих аніматорів, ведучих і замовимо подарунки від вашого імені. Насолоджуйтеся святом, все інше зробить Mastercard Concierge.

Дізнайся більше про правила використання Mastercard Concierge