Автоматизований календар

Mastercard Concierge – ваш незмінний помічник у найрізноманітніших ситуаціях. Ми економимо ваш час і беремо на себе безліч повсякденних завдань. Завдяки персональному календарю ви не пропустите важливі події. Ми заздалегідь нагадаємо вам про зустрічі і заплановані процедури, повідомимо про день народження улюбленої тітки і відправимо їй вітальний букет від вашого імені.

Проактивні нагадування

Проактивні нагадування складаються з урахуванням календаря і ваших особистих уподобань. Двічі на тиждень викликаєте таксі для поїздки у салон? Ми внесемо це в свої розклади, організуємо регулярний запис до майстра і подачу авто на потрібний час. Кожну третю середу місяця відвідуєте конкретний ресторан у компанії друзів? Ми подбаємо, щоб на вас завжди чекав улюблений столик.

Попросіть консьєржа про послугу «будильник», щоб не пропустити ранній рейс. Помічник заздалегідь нагадає про подію, розбудить вас вранці та організує подачу транспорту в аеропорт.

Персональні нагадування

Concierge знає, як легко забути про важливе, гублячись у вирі щоденних завдань. Покладіться на нас і спокійно займайтеся справами. Помічник нагадає про необхідність прийняти ліки, запис до лікаря, спортивні події або батьківські збори. Ми запам'ятаємо всі дні народження та річниці, підберемо відповідний нагоді подарунок і організуємо його доставку в будь-який куточок світу.

Дізнайся більше про правила використання Mastercard Concierge