Mastercard Більше


Хо-хо-хо! Санти нема вдома

Ваш Санта, програма Mastercard Bilshe, іде в невеличку відпустку, щоб запастися ще більшою кількістю подарунків, акцій і пропозицій. Не хвилюйтесь, Санта не вимикає лічильник ваших балів – нарахування балів за транзакції продовжиться навіть у період відпустки. Чекайте на повідомлення про повернення Санти з новим мішком подарунків!

ЗАКРИТТЯ АККАУНТА

 

Ви маєте право припинити вашу участь у Програмі у будь-який момент шляхом надсилання письмового повідомлення через форму звернення.

Зверніть увагу, що з моменту подання заявки на видалення аккаунта має пройти 30 календарних днів згідно з Офіційними правилами Програми. У цей період у вас не буде доступу до свого аккаунта, але ви маєте можливість відновити його, звернувшись до служби підтримки Програми. Після вказаного терміну аккаунт буде видалений назавжди і ви не зможете заново його активувати.

Ви назавжди втратите доступ до:

Карток – номери ваших карток у Програмі будуть назавжди заблоковані. Ви не зможете заново зареєструвати ці картки у Програмі за будь-яким іншим аккаунтом.

Балів – всі бали у вашому аккаунті будуть видалені, ви не зможете їх відновити або перерахувати на інший аккаунт.

Пропозицій – ви втратите доступ до всіх сертифікатів, які ви замовляли та акцій, у яких брали участь.

 

Можна буде відновити:

Номер телефону та електронну адресу можна буде використати для реєстрації нового аккаунта знову, але не картки.

 

Якщо ви впевнені, що хочете назавжди видалити свій аккаунт із програми Mastercard Більше, перейдіть за посиланням та заповніть форму звернення.

Стежте за новинами на сайті Mastercard та
на офіційній сторінці в Facebook