Mastercard Більше

 

Coming soon

Програма Mastercard Bilshe призупинила свою роботу, щоб запастися ще більшою кількістю акцій і пропозицій. А це означає, що реєстрація для нових користувачів поки що недоступна.

Не хвилюйтесь, Mastercard Bilshe не вимикає лічильник ваших балів – нарахування балів за транзакції продовжиться навіть у період оновлення. Чекайте на повідомлення про повернення програми з новими пропозиціями!

Чекайте на оновлення Bilshe

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ «ВИРУШАЙ У ПОДОРОЖ З QATAR АIRWAYS ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 10%».

 

Для того, щоб скористатися даною пропозицією, необхідно у період з 31 травня  2019 до 31 березня 2020 року здійснити бронювання квитків на рейси Qatar Airways з Києва до одного з наступних напрямків:

Балі (DPS), Бангкок (BKK), Окленд (AKL), Крабі (KBV), Пхукет (HKT),   Хошимін (SGN), Ханой (HAN), Дананг (DAD),  Токіо (HND, NRT),    Мальдіви (MLE), Сейшели (SEZ), Мельбурн (MEL), Сідней (SYD), Коломбо (CMB),  Шанхай (PVG), Гуанчжоу (CAN), Пекін (BJS), Куала-Лумпур (KUL), Гонконг (HKG), Сінгапур (SIN), Доха (DOH), Нью-Йорк (JFK), Лос-Анджелес (LAX), Маямі (MIA), Лангкаві (LGK), Пенанг (PEN), Мумбаї (BOM), Делі (DEL), Гоа (GOI),  Джакарта (CGK), Маніла (MNL), Віндгук (WDH), Кейптаун (CPT), Йоганнесбург (JNB), Найробі (NBO), Сеул (ICN),  Катманду (KTM), Пномпень (PNH), Занзібар (ZNZ), Чіангмай (CNX).

Деякі рейси можуть бути недоступними на обрані вами дати, чи стосовно них можуть бути недоступні стикувальні рейси. Будь ласка, перевірте під час бронювання.

Пропозиція дійсна для подорожей у період з 31 травня  2019 року по 30 вересня 2020 року (подорож повинна бути завершена до 30 вересня 2020 року). Blackout період (дати, коли знижки недоступні) – з 11 по 20 січня 2020 року (зворотні рейси).

Пропозиція поширюється виключно на рейси, що виконуються Qatar Airways (пропозиція не дійсна для рейсів, що здійснюються авіакомпаніями-партнерами Qatar Airways) та відправляються з Києва (KBP).

Пропозиція дійсна тільки при здійсненні нового онлайн бронювання квитків на сайті www.qatarairways.com; застосування отриманого промокоду під час бронювання є обов'язковою умовою нарахування та отримання знижки. Промокод може бути застосований тільки один раз і виключно для одного бронювання.

Знижка застосовується виключно до вартості тарифу в економ та бізнес класі (розмір застосованої знижки становить до 10% для тарифів Business Saver, Business Value, Economy Saver та Economy Value). Знижка не поширюється на бронювання Economy Flexi (класи бронювання Y, B, H) та  Business Flexi (класи бронювання J, C).

Знижка не застосовується до тарифів при бронюванні квитків у період проведення розпродажів чи маркетингових компаній на певних маршрутах (включаючи відсутність знижки на тарифи Business Saver, Business Value, Economy Saver та Economy Value). Такі промо тарифи та промо-класи бронювання уже передбачають суттєво знижену вартість тарифу.

Знижка застосовується виключно до вартості тарифів. Знижки не поширюються на податки, аеропортові та інші збори.

Кількість місць обмежена; в деякі дати / рейси промо пропозиції та знижки можуть бути недоступні (будь ласка, перевірте під час бронювання).

Можуть застосовуватися інші правила та умови; просимо вас детально ознайомитись з ними під час бронювання.

Qatar Airways не несе відповідальності за можливу різницю вартості квитків, якщо клієнти не застосували промокод під час бронювання.

Вартість квитків, відображена під час бронювання, при якому застосований промокод, є вказана з урахуванням знижки, у випадку доступності такої на обрані дати та маршрут подорожі.

Можливість зміни дати чи відмови від подорожі: згідно умов відповідного класу бронювання;  може застосовуватися додатковий збір/штраф. Будь ласка, ознайомтесь з умовами та правилами під час бронювання.

Мінімальне/максимальне перебування: згідно умов відповідного класу бронювання. Будь ласка, ознайомтесь з умовами та правилами під час бронювання.

Будь ласка, ознайомтесь з детальною інформацією щодо умов та правил тарифів під час бронювання

Qatar Airways залишає за собою право на власний розсуд переглядати, змінювати або скасовувати ці правила та умови спеціальної пропозиції в будь-який час та без попереднього повідомлення. Рішення Qatar Airways та тлумачення правил, умов та питань, що стосуються спеціальної пропозиції, є остаточними.

Стежте за новинами на сайті Mastercard та
на офіційній сторінці в Facebook