Skip to Content

 

Технології захисту від шахрайства

Електронні платежі набирають дедалі більшої популярності, тому Mastercard робить усе, щоб покращити безпеку та цілісність платіжної екосистеми. Завдяки нашим старанням, торговці отримують переваги від упевненості клієнтів у безпеці та надійності їхніх електронних платежів. Ось деякі з наших технологій.

Більш безпечні платежі завдяки чіповій технології EMV

Уже 15 років Mastercard відіграє провідну роль у створенні, управлінні та безперервному вдосконаленні стандартів EMV. Ми пропонуємо унікальний комплекс технологій EMV, відомих як M/Chip™, щоб допомогти емітентам і торговцям впроваджувати нові платіжні технології швидше.

Дізнатися більше

SecureCode®

Клієнти цінують зручність онлайн-шопінгу. На жаль, ризик стати жертвою шахрайства інколи зупиняє їх від покупки. З Mastercard SecureCode ви можете додати своїм клієнтам упевненості.

Дізнатися більше

Сервіси верифікації адреси й коду підтвердження картки

Дедалі більше торговців впроваджують електронні платежі у своїх інтернет-магазинах. Але електронна комерція також приносить із собою нові ризики фінансового шахрайства. Програми верифікації та захисту Mastercard дають змогу покупцям відчути більше впевненості, а торговцям – захистити свій бізнес.

Зв’яжіться з вашим банком чи постачальником платіжних послуг

Розвивайте бізнес і запобігайте шахрайству

Наша технологія GateKeeper 2.0 зменшить втрати вашого бізнесу через шахрайство й забезпечить, щоб справжні клієнти не були відсіяні чи відчули будь-які незручності. Наш мультисистемний підхід визначає шахрайську активність з високою точністю та гарантовано збільшує дохід від продажів.

Дізнатися більше

Отримайте Mastercard Identity Check для перевірки автентичності

Як підприємець ви приймаєте все більше й більше платежів цифровим способом щодня, але ви повинні переконатися, що кожна транзакція безпечна. Mastercard Identity Check використовує найновіші стандарти автентифікації EMV® 3-D Secure (замінивши 3DS 1.0) для більшої кількості транзакцій без перешкод.

Дізнатися більше