Немає нічого важливішого за ваш спокій

Надійність – в основі історії Mastercard

Ми знаємо, що надійність і безпека є надважливими для наших клієнтів, власників карток, торговців та інших партнерів. Саме тому ми не зупиняємося в розробці нових, досконаліших способів забезпечення надійності платежів. З розвитком технологій змінюються пристрої та способи оплати, тож ми постійно впроваджуємо інновації, щоб забезпечувати надійність мільярдів електронних платежів – будь-де та будь-коли. Наша мета – побудувати Світ без готівки, в якому кожна людина, кожен платіж і кожен пристрій були б захищені.

Партнерство з торговцями

Багатогранний комплекс інструментів, що допомагає торговцям попередити шахрайство та захистити свій бізнес.

Інновації для емітентів

Найдосконаліші передові технології безпеки, що якнайкраще озброюють емітентів у боротьбі з шахрайством.

Переваги безпеки, які ви здобуваєте разом з карткою

Захист нульової відповідальності

Зберігайте душевний спокій, знаючи, що банк або кредитна спілка – емітенти вашої картки Mastercard, не вимагатимуть вашої відповідальності за неавторизовані транзакції. Нульова відповідальність застосовується до транзакцій, проведених безпосередньо в магазині, у телефонному режимі чи онлайн. Є певні терміни, умови та винятки.

Дізнатися більше

Чіп-технологія Mastercard

Користуйтеся перевагами додаткової безпеки чіп-технології вдома або за кордоном. Чіповані картки мають вбудований мікрочіп, який надає посиленого захисту від шахрайства завдяки використанню надійної технології, що вже має широке застосування в усьому світі.

Дивитися відео

Навчіться захищати себе

Будьте поінформовані

Ніхто не має права звертатися до вас із проханням надати персональні дані або інформацію про рахунок. Якщо це трапиться, покладіть слухавку або видаліть повідомлення, а також зателефонуйте до свого банку-емітента за номером, зазначеним на звороті вашої картки. Крім того, ви можете відвідати вебсайт свого банку, щоб повідомити про підозрілу активність.

Будьте пильні

Ми закликаємо вас регулярно відстежувати свої рахунки та перевіряти виписки з рахунків задля виявлення транзакцій, яких ви не впізнаєте. Запідозривши шахрайську активність, негайно зв'яжіться з вашим банком-емітентом.

Розщирюйте свої знання

Є багато способів запобігання шахрайству. Наприклад, намагайтесь не натискати на посилання, про які нічого не знаєте, навчіться створювати надійні паролі, подрібнюйте старі виписки з рахунків і документи, що містять ваші персональні дані, перш ніж викинути їх у смітник.