Наші правила допоможуть скерувати ваш бізнес

Правила, які стосуються операторів і торговців

Як оператор або торговець, який користується Mastercard, ви – життєво важливі для нашого успіху. І цей успіх буде гарантованим, якщо ви матимете доступ та розумітимете правила Mastercard, та можливі способи їх застосування до вашого бізнесу.

Ви також маєте усвідомлювати, що правила та інші стандарти Mastercard час від часу змінюються. Хоча ми завжди намагаємося забезпечувати оновлення документів на цьому веб-сайті, існує можливість, що вони не завжди будуть цілковито актуальні в усіх аспектах. У разі виявлення будь-яких розбіжностей між документами на цьому веб-сайті та правилами й стандартами, які Mastercard вважає офіційними, слід застосовувати офіційні правила та стандарти.

Будь ласка, перейдіть за посиланнями нижче, щоб завантажити офіційні правила та інші важливі документи Mastercard.

Програми відповідності стандартам для споживачів

Ми прагнемо зберігати цілісність платіжної системи й саме тому працюємо активно й у тісній взаємодії зі своїми споживачами, щоб забезпечити зростання бізнесу й водночас мінімізувати ризики. Нижче подано інформацію, що допомагає пояснити наші Глобальні програми відповідності стандартам та зрозуміти, як вони сприяють досягненню цієї мети:

 Правила та засади роботи Mastercard