Наші продукти й технології спрощують здійснення платежів

Кредитні картки: оплачуйте пізніше

За допомогою кредитної картки ви зможете розраховуватись грошовими коштами, наданими банком у межах встановленого кредитного ліміту та відповідно до умов кредитного договору. Зручний та ефективний фінансовий інструмент, що пропонує відновлювальну кредитну лінію, пільговий період, мінімальний щомісячний платіж та багато вигід безготівкових оплат.

Дебетові картки: оплачуйте зараз

Дебетові картки – зручний інструмент доступу до банківського рахунку, на якому зберігаються ваші кошти. З дебетовою карткою ви зможете отримувати всі види виплат, здійснювати платежі в мережі Інтернет, оплачувати товари та послуги як в Україні, так по всьому світу та контролювати фінанси в режимі 24/7 завдяки послугам GSM- та Інтернет-банкінг.

Передплачені картки: оплачуйте заздалегідь

Ви зможете здійснювати поповнення передплаченої картки за вашими потребами та використовувати ії для оплати рахунків чи здійснення покупок у магазинах, по телефону чи через мережу Інтернет. Це неймовірно просто, а також набагато зручніше й безпечніше, ніж розрахунок готівкою. 

Картки для бізнесу: оплачуйте ефективно

Корпоративні та бізнес-картки –  зручний і ефективний фінансовий інструмент для бізнесу. Business Mastercard® для власників малого та середнього бізнесу, пропонує покращене керування грошовими потоками, швидкий доступ до кредитних коштів, спрощене адміністрування витрат і доходів. Corporate Mastercard®  картки для компаній та організацій, які використовуються для безготівкових представницьких, відрядних і господарських витрат.

Зарплатні картки: оплачуйте зручно

Зарплатна картка – це не тільки картка для отримання та зняття заробітної платні. За допомогою зарплатної картки ви зможете оплачувати покупки та послуги по всьому світу, знімати готівку в найближчому банкоматі банку в будь-який час та здійснювати всі види розрахунків через мережу Інтернет швидко та безпечно.

Електронні платежі – це легко

Ми створюємо можливості більш комфортних покупок і продажів для людей у всьому світі. Наприклад, наша електронна платформа Masterpass™ робить онлайн-покупки надійними та простими, дозволяючи покупцям використовувати для оплати будь-яку платіжну картку в будь-якому місці за допомогою будь-якого пристрою. Ми також пропонуємо інновації для торговців, зокрема програму Simplify Commerce®, яка дає змогу швидко приймати мобільні та електронні платежі незалежно від бренда.

Залучення нових партнерів

Співпрацюючи з провідними виробниками електронних пристроїв і мобільними мережами в усьому світі, ми робимо платежі з використанням електронних пристроїв безпечними для споживачів.

Надсилання й отримання грошей

Завдяки власним технологіям для грошових переказів і міжнародного ремітування, ми допомагаємо людям швидко та безпечно пересилати й отримувати гроші.

Mastercard Advisors

Mastercard Advisors – це наша міжнародна група з надання професійних послуг, що забезпечує проведення аналізу власності, консультації на основі аналізу даних і маркетингові сервіси для оптимізації, спрямування та зростання бізнесу наших клієнтів. Погляньте, що можуть запропонувати Mastercard Advisors.

Лояльність і винагороди

Ми пропонуємо власникам карток додаткові переваги, що полягають у наданні особливих привілеїв і послуг.

Для емітентів наші сервіси включають: створення масштабованої платформи винагород, що дозволяє їм надавати персоналізовані пропозиції та винагороди своїм клієнтам; доступ до глобальної мережі бізнес-залів в аеропортах; послуги міжнародного та місцевого консьєржа; страхові послуги; термінову заміну картки; можливість отримання готівкового авансу; обслуговування в цілодобовому сервісному центрі для власників карток.

Для торговців ми пропонуємо послуги управління промо-акціями, а також можливість поліпшення кобрендових карткових програм або карткових програм лояльності.

Знайти картку, яка підійде саме вам