Мовою інновацій

В основі понад 50-річної історії Mastercard лежать інновації. Ми використовуємо інноваційний ціннісний підхід до рішень, які ми створюємо, та послуг, які ми надаємо. Таким чином ми робимо фінансові операції більш швидкими, простими, зручними та безпечними.   

Один із багатьох напрямків наших інновацій – наша корпоративна культура та особистості. Ми наймаємо талановитих і винахідливих співробітників – саме такі працюють, наприклад, у наших лабораторіях. Також ми заохочуємо всіх працівників брати участь у впровадженні інновацій у локальних об'єднаннях, таких як програми STEM. Крім того, ми втілюємо у життя інновації завдяки таким продуктам, як Masterpass™ і токенізація, що приносять користь одночасно споживачам, торговцям і банкам. А завдяки залученню розробників і підприємців ми забезпечуємо вдосконалення платіжної екосистеми для генерування подальших інновацій.

Підтримуючи інновації в усьому, що ми робимо, ми змінюємо спосіб здійснення та отримання платежів, допомагаємо бізнесу розвиватися, вдосконалюємо процес покупки та розширюємо доступ до фінансових послуг по всьому світу.

Дізнайтесь, як ми змінюємо способи оплати та отримання платежів

Masterpass та Pepper трансформують процес оформлення покупки

Поповніть запаси вашого холодильника не виходячи з кухні

Робимо торгівлю більш інтерактивною зі смарт-ботами

Нам потрібні новатори, мрійники та знавці своєї справи

Ми завжди шукаємо людей із новими ідеями

Подати заявку на вакансію